1265
1267
عنوان

رامبد الان به خودش فحش میده🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 3656 بازدید | 174 پست
جدی؟ چرا از نظر من اصلا جذاب نیست؟ همش تعجب میکنم اخه سحر دولتشاهی به اون قشنگی چطور بعد اون نگار ا ...

من خیلی دوسش دارم

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️
اخه بدجور جنجال شده صددرصد استرس میگیرن

یعنی به نظرتون ما باز خندوانه رو می بینیم؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

خیلی ازش بدم اومد مصاحبه شو دیدی تو کانادا؟ دوباره روسری و مانتوشو پوشیده مصاحبه کرده😐

نه ندیدم اگه لینک داری بذار لطفا

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️

من نگار رو خیلی دوست داشتم ولی وقتی فهمیدم جفت پا پرید وسط زندگی اینا خیلی ازش بدم امدم 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
1279
یعنی به نظرتون ما باز خندوانه رو می بینیم؟ 

قرار بود خنداونه ۶ زمستون تولید بشه ولی دیگه بعید میدونم

من نگار رو خیلی دوست داشتم ولی وقتی فهمیدم جفت پا پرید وسط زندگی اینا خیلی ازش بدم امدم 

بازم ما از جزئیات خبر نداریم

1281
من که تاحالا یه قسمتشم ندیدم

من فقط به عشق جناب خان دیدم. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

نه چرا فحش بده این ملت امتحانشونو پس دادن خیلی وقته :))

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

فتوشاپه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
1264
نه چرا فحش بده این ملت امتحانشونو پس دادن خیلی وقته :))

فضا بدجور متشنج شده رسانه ها خیلی بد شد

کاش حجاب اجباری نبود ونیاز ب دورویی نبود

ای کاش

دقیقا من خودم به اجبار این همه لباسو تحمل میکنم

1252