1428
1389
عنوان

رامبد الان به خودش فحش میده🙁

3723 بازدید | 174 پست

اون از کانادا رفتنشون

اینم از عکس لو رفتنشون😑

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436

خوب شد لو رفت 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
1444

خیلی ازش بدم اومد

مصاحبه شو دیدی تو کانادا؟

دوباره روسری و مانتوشو پوشیده مصاحبه کرده😐

زنی متاهل بود بنام ایران خانم ،او همه چیز داشت،ثروت ، زیبایی ، غرور ، و نگاهی نافذ و تو دل برو و موهایی بلند و چون شب سیاه ؛تا اینکه در یکی از خیابان های تهرانبا پسری به نام بهمن آشنا شد . جوانی ماجراجو و در ظاهر جــذاب و با افکــار نو ،بهمن همیشه به اون میگفت : تو همه چیز داری ولی تا وقتی آزاد نباشی هیچ چیز نداری.تو وابسته ای ؛ دل بسته ای ؛ خودت نیستی و همیشه کلمه مبهم آزادی را روی دیوار خانه ی او مینوشت و قلب او را به تپش می انداخت .او آن روز ها جوان بود و به دنبال تجربه های تازه ، تصمیم گرفت با بهمن همراه شود و به چیزی برسد که فکر میکرد ندارد . در نهایت درزمستانی سرد پس از آنکه شوهرش از او ناامید شد و برای همیشه او را ترک کرد ؛ او و بهمن به هم رسیدند و ازدواجشان را جشن گرفتند .کوتاه که بگویم هرچه از زندگی شان که میگذشت بهمن وعده هایش را فراموش میکرد ،اینکه چه بپوشد ، چه بنوشد و حتی چطور زندگی کنم را بهمن تعیین می کرد؛ دست بزن هم پیدا کرده بود و او جز آه ؛ جرات اعتراض نداشت .حالا پس از سالها او زنی نا امید و درمانده و با نگاهی خسته شده بود .وهمسایگانش که زمانی با حسرت و احترام به او نگاه می کردند به او لبخند تمسخر می زدند و خیره نگاهش می کردند .درحالیکه بهمن سعی می کرد در میان بغض و اندوه او ؛ هرسال سالگرد ازدواجشان را با شکوه تر جشن بگیرد و خود را خوشبخت و سعادتمند جلوه دهد .بارها با خودش میگوید اگر من قبل از بهمن آزاد نبودم چطور میتوانستم با بهمن ازدواج کنم؟!!! امروز از او دختری مانده است به نام بهار ،به بهار میگوید هیچگاه فریب هیچ بهمن و زمستانی را نخورد ،به او میگوید آزادی وقتیست که میتوانی از بودنت لذت ببری و امید به آینده داشته باشی و لبخند واقعی بر گونه هایت جلوه گری کند.و فراموش نکن که هیچگاه برای رسیدن به روشنایی اندک ماه ، خورشیدت را نفروشی....                                                                  درسال ۹۸ وزن من به ۵۸ رسیده...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...دررشته موردعلاقم مشغول تحصیل هستم...اما هنوز جای خالی تو تیر میکشه‌!
1396
چرا به خاطر یک عده آدم های حسود به خودش فحش بده. 

اخه بدجور جنجال شده صددرصد استرس میگیرن

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️
1364