2410
2553
نه انقد واسه نمره و کنکور و درس و دانشگاه استرس کشیدم این چیزا برام هیچی نیس

انتخااااب واحددد😒😒😒😒

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه انقد واسه نمره و کنکور و درس و دانشگاه استرس کشیدم این چیزا برام هیچی نیس

اتفاقا یه کار دانشگاهیه .هی به خودم میگم تو بدتر از اینارو گذروندی ولی بازم درس نمیشه

من خوابم نمیبره باور کن چند شب

من الان همینم ‌.تا شنبه و دوشنبه که کار تموم شه میمیرم زنده میشم .حتی نمیتونم درس بخونم .قبلنا اینجوری نبودم .انقد شرایط مزخرف شده منم اینجوری شدم

2714
چقد بده واقعا  شنبه کار اداری دارم یه شهر دیگه به فاصله یه ساعت از دو پیش قبل استرس دارم 😐

درکت میکنم ولی سعی کن اروم باشی من دفعه قبل تو یه جلسه مهم کاملا دستم میلرزید جوری که طرف متوجه شد گفت من تا اون حد ترسناکم؟

درکت میکنم ولی سعی کن اروم باشی من دفعه قبل تو یه جلسه مهم کاملا دستم میلرزید جوری که طرف متوجه شد گ ...

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
درکت میکنم ولی سعی کن اروم باشی من دفعه قبل تو یه جلسه مهم کاملا دستم میلرزید جوری که طرف متوجه شد گ ...

آره واقعا .سعی میکنم بیخیال باشم نمیشه 😐 حالا کاریم نیس که نشه هاا .فقط یه روندی داره .این ناشناخته ها آدمو عجیب میترسونن واقعا

چرا بابا .چن لار اونم دیدم  😅تا سر حد مرگ .ولی باز چیزای کوچیکم همچنان استرس زاس

فقط برای کار اداری استرس داری؟

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

من که تا صبح میشینم که صبح که شد برم انجام بدم بعد بیام بخوابم...اتفاقا دیشب فکر میکردم که واسه این استرس باید دکتر برم...دیروز صبح ساعت ۱۱ با هواپیما میخواستم برم یک شهر دیگه،از شب قبلش تا وقتی سوار شدم نخوابیدم

2706