1147
1341

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

آره بسکم اینجا همه چی درست و قانونیه😕😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

من کلا از هر کار مدت داری بدم میاد اصن خوشم‌نمیاد بگن تا فلان تاریخ این کارو باید انجام بدین😂😂😂😂

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
اره😐

چرا ؟ استرس برای چی؟

چه شبا پنجره رو بستم تا ، عطر یادت نره از خونه من *** چه شبا که یاد تو بارون شد ، تا سرازیر شه از گونه من *** چه شبا که با خودم جنگیدم ، بلکه سرنوشتمو عوض کنم *** عشق با من متولد شده بود ، نمی شد سرشتمو عوض کنم *** کاش مهرت به دلم نمی نشست ، تا که مبتلای پاییز نشم *** عشق من کاش ندیده بودمت ، تا با تنهایی گلاویز نشم *** کاش ای کاش کنارم بودی ، تا ببینی که چقدر دلتنگم *** تا ببینی که دارم بخاطرت ، با گذشته خودم می جنگم *** حتی تو تلخ ترینه لحظه ها ، هیچکی از اندازه تو شیرین نیست *** حتی تو شادترینه لحظه ها ، هیچکی اندازه من غمگین نیست *** بغض مثل رود راهی میشه و ، توی دریای گلو می ریزه *** بین ما سنگ ترین دیواره ، اما عاقبت فرو می ریزه
1348
1226
نه انقد واسه نمره و کنکور و درس و دانشگاه استرس کشیدم این چیزا برام هیچی نیس

انتخااااب واحددد😒😒😒😒

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
1335