1345
1273

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1279

آره بسکم اینجا همه چی درست و قانونیه😕😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

من کلا از هر کار مدت داری بدم میاد اصن خوشم‌نمیاد بگن تا فلان تاریخ این کارو باید انجام بدین😂😂😂😂

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
اره😐

چرا ؟ استرس برای چی؟

دوتا چشمام دوتا سرباز مغرورن  ***  که مدت هاست از معشوقشون دورن  ***  دوتا سرباز که چندتا زن تنها  ***  توی دلشوره هاشون رخت میشورن  ***  دوتا دستام دوتا چاقوی بی دسته  ***  دوتا قفل بزرگ ِ دست و پا بسته  ***  دوتا پارو دوتا پاروی بی قایق  ***  دوتا کشتی با ده تا لنگره خسته  ***  گلوم خلوت ترین پس کوچه ی بن بست  ***  سرم سرکش ترین فواره ی میدون  ***  یه فنجون قهوه تو غمگین ترین کافه  ***  یه عابر تو خیابونای سرگردون  ***  چشامو بستمو وا کردمو دیدم  ***  یکی از بال ِ بستم آسمون ساخته  ***  یکی بختک شده افتاده رو سینم  ***  یکی از استخونام نردبون ساخته  ***  سرم چندتا کتاب ِ رنگ و رو رفته  ***  یه بالون با طناب ِ از گلو پاره  ***  یه اعدامی که اُمیدش به دنیا نیست  ***  ولی دنیا براش جذابیت داره  ***  نه دنیا از سرم خیلی زیادی بود  ***  نه پیشونی نوشتم بود کم باشم  ***  به هر تقدیر شکلک در نیاوردم  *** فقط میخواستم شکل خودم باشم  ***  گلومو پاره کردم اما این مردم  ***  بهم گفتن که دیوونست ، عاشق نیست  ***  کسی باور نکرد این آدمه بی شکل  ***  به غیر از عشق با چیزی موافق نیست..
1320
1226
نه انقد واسه نمره و کنکور و درس و دانشگاه استرس کشیدم این چیزا برام هیچی نیس

انتخااااب واحددد😒😒😒😒

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
1331