1345
1341

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

آره بسکم اینجا همه چی درست و قانونیه😕😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

من کلا از هر کار مدت داری بدم میاد اصن خوشم‌نمیاد بگن تا فلان تاریخ این کارو باید انجام بدین😂😂😂😂

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
اره😐

چرا ؟ استرس برای چی؟

چه شبا پنجره رو بستم تا ، عطر یادت نره از خونه من *** چه شبا که یاد تو بارون شد ، تا سرازیر شه از گونه من *** چه شبا که با خودم جنگیدم ، بلکه سرنوشتمو عوض کنم *** عشق با من متولد شده بود ، نمی شد سرشتمو عوض کنم *** کاش مهرت به دلم نمی نشست ، تا که مبتلای پاییز نشم *** عشق من کاش ندیده بودمت ، تا با تنهایی گلاویز نشم *** کاش ای کاش کنارم بودی ، تا ببینی که چقدر دلتنگم *** تا ببینی که دارم بخاطرت ، با گذشته خودم می جنگم *** حتی تو تلخ ترینه لحظه ها ، هیچکی از اندازه تو شیرین نیست *** حتی تو شادترینه لحظه ها ، هیچکی اندازه من غمگین نیست *** بغض مثل رود راهی میشه و ، توی دریای گلو می ریزه *** بین ما سنگ ترین دیواره ، اما عاقبت فرو می ریزه
1348
1226
نه انقد واسه نمره و کنکور و درس و دانشگاه استرس کشیدم این چیزا برام هیچی نیس

انتخااااب واحددد😒😒😒😒

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
1346