1351
1341
نه انقد واسه نمره و کنکور و درس و دانشگاه استرس کشیدم این چیزا برام هیچی نیس

اتفاقا یه کار دانشگاهیه .هی به خودم میگم تو بدتر از اینارو گذروندی ولی بازم درس نمیشه

من خوابم نمیبره باور کن چند شب

من الان همینم ‌.تا شنبه و دوشنبه که کار تموم شه میمیرم زنده میشم .حتی نمیتونم درس بخونم .قبلنا اینجوری نبودم .انقد شرایط مزخرف شده منم اینجوری شدم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

چقد بده واقعا  شنبه کار اداری دارم یه شهر دیگه به فاصله یه ساعت از دو پیش قبل استرس دارم 😐

درکت میکنم ولی سعی کن اروم باشی من دفعه قبل تو یه جلسه مهم کاملا دستم میلرزید جوری که طرف متوجه شد گفت من تا اون حد ترسناکم؟

1350
درکت میکنم ولی سعی کن اروم باشی من دفعه قبل تو یه جلسه مهم کاملا دستم میلرزید جوری که طرف متوجه شد گ ...

چه شبا پنجره رو بستم تا ، عطر یادت نره از خونه من *** چه شبا که یاد تو بارون شد ، تا سرازیر شه از گونه من *** چه شبا که با خودم جنگیدم ، بلکه سرنوشتمو عوض کنم *** عشق با من متولد شده بود ، نمی شد سرشتمو عوض کنم *** کاش مهرت به دلم نمی نشست ، تا که مبتلای پاییز نشم *** عشق من کاش ندیده بودمت ، تا با تنهایی گلاویز نشم *** کاش ای کاش کنارم بودی ، تا ببینی که چقدر دلتنگم *** تا ببینی که دارم بخاطرت ، با گذشته خودم می جنگم *** حتی تو تلخ ترینه لحظه ها ، هیچکی از اندازه تو شیرین نیست *** حتی تو شادترینه لحظه ها ، هیچکی اندازه من غمگین نیست *** بغض مثل رود راهی میشه و ، توی دریای گلو می ریزه *** بین ما سنگ ترین دیواره ، اما عاقبت فرو می ریزه
درکت میکنم ولی سعی کن اروم باشی من دفعه قبل تو یه جلسه مهم کاملا دستم میلرزید جوری که طرف متوجه شد گ ...

آره واقعا .سعی میکنم بیخیال باشم نمیشه 😐 حالا کاریم نیس که نشه هاا .فقط یه روندی داره .این ناشناخته ها آدمو عجیب میترسونن واقعا

چرا بابا .چن لار اونم دیدم  😅تا سر حد مرگ .ولی باز چیزای کوچیکم همچنان استرس زاس

فقط برای کار اداری استرس داری؟

چه شبا پنجره رو بستم تا ، عطر یادت نره از خونه من *** چه شبا که یاد تو بارون شد ، تا سرازیر شه از گونه من *** چه شبا که با خودم جنگیدم ، بلکه سرنوشتمو عوض کنم *** عشق با من متولد شده بود ، نمی شد سرشتمو عوض کنم *** کاش مهرت به دلم نمی نشست ، تا که مبتلای پاییز نشم *** عشق من کاش ندیده بودمت ، تا با تنهایی گلاویز نشم *** کاش ای کاش کنارم بودی ، تا ببینی که چقدر دلتنگم *** تا ببینی که دارم بخاطرت ، با گذشته خودم می جنگم *** حتی تو تلخ ترینه لحظه ها ، هیچکی از اندازه تو شیرین نیست *** حتی تو شادترینه لحظه ها ، هیچکی اندازه من غمگین نیست *** بغض مثل رود راهی میشه و ، توی دریای گلو می ریزه *** بین ما سنگ ترین دیواره ، اما عاقبت فرو می ریزه

من که تا صبح میشینم که صبح که شد برم انجام بدم بعد بیام بخوابم...اتفاقا دیشب فکر میکردم که واسه این استرس باید دکتر برم...دیروز صبح ساعت ۱۱ با هواپیما میخواستم برم یک شهر دیگه،از شب قبلش تا وقتی سوار شدم نخوابیدم

1348
من که تا صبح میشینم که صبح که شد برم انجام بدم بعد بیام بخوابم...اتفاقا دیشب فکر میکردم که واسه این ...

عین همینم .تا تموم نشه خواب ندارم .منم تازگیا به دکتر رفتن فک میکنم.یعنی درمان داره ؟

من اصلا یه بارم برا کار اداری استرس نداشتم.وقتیم میرم همچین حالی رو دارم که انگار من بالا دستیم واون طرف که ممکنه مدیر کل یا مشابهش باشه پایین دست

ولی وقتی مهمون دارم استرس میگیرم.شاید برا اینکه دست تنهام.نمیدونم شایدم به خاطر اینکه مادرم خیلی بی خیال بود وقتی مهمون میومد وبرا من یه ترس شد

اما خواهرم اصلا اینجوری نیست.وکاملا مسلطه به اوضاع 

1308