1472
1459
عنوان

اخه چرا من؟

417 بازدید | 53 پست

سلام دوستان دوروزه فهمیدم پسر 16سالم سیگار میکشه.قلبم بدرد اومده.تا فهمیدم زنگ زدم پدرم و شوهرم اومدن پدرم تا حالمو دید با خودش برد خونشون ازدیشبم نه دیدمش نه زنگ.تا فردا خونه پدرم ببینم چه خاکی تو سرم بریزم.پسرم از برادرم حساب میبره به اونم زنگ زدم گفتم گفت خودم فردا میام.دردم از اینه پنج سالش بود طلاق گرفتم بخاطر اعتیاد همسرم با چنگ و دندون نگهش داشتم نزاشتم پیشه اون بره راه اونو یاد بگیره.کار کردم نزاشتم کمبود داشته باشه حالا بعد دوازده سال این شد دستمزدم.بخودم میگم چرت پس اوردمش وقتی اخرش این بود نتیجش.هیچکسم تو خونمون سیگاری نیست برعکس خانواده پدریش که با اونام در ارتباط نیست.به شوهر خواهرم گفته نمیخوام درس بخونم درس چیه صورتیکه تا پارسال شاگرد اول بود.گفته روزی 13 نخ میکشم .احساس میکنم از دیشب پیر شدم شکستم.حالا نمیدونم چیکار کنم .

چه بد یهو باهاش برخورد کردی یکم با ملایمت با پسرای لجباز اینجوری جواب نمیگیری

دسته خودم نبود باورم نشد.اخه 6ماه پیشم فهمیدم باهاش حرف زدم به کسی نگفتم گریه کردم گفت نه مامان اشتباه کردن تا باز دوباره این حرکتو دیدم

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1457
آخی، چقدر تو این سن سخته مراقبت از نوجوونها،فقط باید خودش بخواد بزاره کنار ،با لج و لجبازی و قهر و د ...

نمیدونم چیکار کنم خیلی برام گرون تنوم شد بعد اینهمه سختی راه پدرشو رفت

نوجوونه نفهمه جوگیره

خوب میشه خودتو حرص نده

دوست خیلی مهمه هر چی ادم لجنه از دورش جم کن

باهاش رفاقتتو بیشتر کن

بیشتر باهاش صحبت کن درد دل کن ک اونم دردشو بت بگه

هیچی نمیتونه درستش کنه جز محبتو صمیمیت با خانوادش

اصلا ن دعواش کن سراین موضوع ن سرزنشش کن خیلی اروم باهاش حرف بزن حتی با شوخی وخنده 

دسته خودم نبود باورم نشد.اخه 6ماه پیشم فهمیدم باهاش حرف زدم به کسی نگفتم گریه کردم گفت نه مامان اشتب ...

فقط میدونم این راهش نیس درسته حق داری اما پسره نوجوان اوج غرورشه اونوقت سپردیش به بابات و داداشت که حساب ببره؟شاید که از حس مادرانت میگفتی و یجوره دیگ باهاش برخورد میکردی بیشتر جواب میداد

به نظرم بايد حال و روزت رو ببينه حال زارت رو ببينه يخورده هم بيازداغش رو زياد كن 

دعوا نگير باهاش كه فراري نشه معمولا پسرا از اينكه مادرشون رو ازار بدن خوششون نمياد شايد ببينه باعث ازار و اذيتت شده دست بكشه البته بايد خودت هم شش دانگ حواست باشه و اونايي كه حرفاشون خريدار داره رو جلو بندازي و خودت رو به مظلوميت بزني همينايي كه اينجا گفتي رو بهش بگو البته با شگرد زنانه و مادرانه خودت مثلا داري برا خودت زجه ميزني اونم بشنوه

فكر كنم جواب بده

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
1444
فقط میدونم این راهش نیس درسته حق داری اما پسره نوجوان اوج غرورشه اونوقت سپردیش به بابات و داداشت که ...

شش ماه پیش گفتم گفتم چزور بزرگت کردم گفتم بخاطر چی پدرتو ترک کردم تو رو بدندون گرفتم گفتم ابرو دارم پیشه همسر دومم همرو گفتم ولی باز اونکارو کرد

تا اولشه جلوشو بگیر ...حالا با مشاوره که باشه بهتره 

پسر یکی از همشهریای ما 15 سالش که بود سیگار میکشید و الانم که 22 سالشه شیشه و ....میکشه و الانم تو کمپه ...بخاطره این به اینجا رسید که مادرش بلد نبود چطوری باهاش رفتار کنه بخاطره درس نخوندنش تنبیه میشد بخاطره همه چی فقط کتک میخورد ..پسرشم همه کاراشو مخفیانه انجام میداد ....بهتر نشد که بدترم شده اینم عاقبتش ...اینو گفتم که بدونی با تنبیه فیزیکی و دادو بیداد پیش نمیری که بدترم میشه ...پس راه درستو یاد بگیر بعد رفتار کن دوستم 

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
12ساله پدرشو ندیده ولی تمامه کاراش عینه اونه چرا اخه منه بدبخت شانس نیاوردم چی کم گذاشتم

به خودت لعنت نفرست ژنشو داره. ببرش پیش روانشناس خوب. غصه دردیو دوا نمیکنه نوجونه سنش حساسه 

به نظرم بايد حال و روزت رو ببينه حال زارت رو ببينه يخورده هم بيازداغش رو زياد كن  دعوا نگير با ...

فعلا که اینکارارو کزدم ببینم چی میشه.ولی احساس میکنم بی فایدس انگار پدرشه تمامه کاراش

فقط ببرش پیش روانشناس. من روانشناسم مراجع اینطوری داشتم تو این سن درمان راحته. من سه سال تو زمینه اعتیاد فعالیت کردم.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
1418
شش ماه پیش گفتم گفتم چزور بزرگت کردم گفتم بخاطر چی پدرتو ترک کردم تو رو بدندون گرفتم گفتم ابرو دارم ...

اقتضای سنشونه درست میشه دورش هزارجور ادم ریخته غرورشو خورد نکنین ببرینش مشاور یا با هم حلش کنین نگران نباش تقریبا ۹۰ درصد پسرا تو این سن دارن از این تجربه ها زود گذره

سلام چرا تو یکی از تاپیکاتون که برای پارساله گفتید شوهرم خونه خالم باعث خجالتم شد؟ اینقدر تاپیک های دروغ زیاد شده من قبل از خوندن هر تاپیکی به تاپیک های قبل سر میزنم لطفا اگه اشتباه میکنم بگید استارتر 

سلام چرا تو یکی از تاپیکاتون که برای پارساله گفتید شوهرم خونه خالم باعث خجالتم شد؟ اینقدر تاپیک های ...

چه ربطی به این تاپیکم داره کجاش سواله برات بگو جواب بدم

1437