1648
1632
عنوان

اخه چرا من؟

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 53 پست
از همینش میترسم وای خدای من

عوض اینکه حالت بدشه و فشارتو ببری بالا ...خونسرد باش و دنبال راه حل باش ...دوست خیلی مهمه و تاثیر میذاره ...اگه دوست خوب داشته باشه میتونه کمکش کنه

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
ژنی هم هست ببرش پیش مشاور. بگو تو دیپلم بگیر حالااا. 

مطمینید؟آخه من یه پزشک میشناختم ازبس سیگار کشید سکته کرد وفوت شد.دوتا دختر داشت که اون موقع دوساله وپنج ساله بودن.الان دوتادخترش بزرگ شدن به شدت قلیون میکشن.به شوهرم میگفتم حتما ارثیه این مسئله.قبول نمیکرد

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

شاید تجربه من کمک تان کنه

من از ۱۴ سالگی سیگار می کشیدم.

۲۵ سالگی به بعد خیلی کم شد و ۳۵ سالگی برای همیشه ترک شد.

الان نزدیک ۴۰ سالگی ام..

تا خودش نخواد، هیچ تهدید و ارعابی نمی تونه متوقفش کنه

شاید کلاس ورزش بره و ببینه که نفس کم بیاره باعث بشه بیشتر رعایت کنه...

عجیبه ولی دیدم خیلی از بچه های باهوش تومقطعی سیگار می کشند..

پ.ن: من باهوش نبودم و نیستم

کاربر آقا
1522

تو رو خدا اینجور موقع ها انقدر زود از کوره در نرید :\ چیزی نشده که هیچی بهتر از این نیست که با روی گشاده و مثل یه رفیق خوب باهاش حرف بزنید و نیازم شد پیش یه مشاوره خوب به این مثالا ی بی فایده هم ذره ای توجه نکنین منم خیلیارو میشناسم که زود سیگاری شدن الانم فقط سیگارین خیلیم آدمای شریف و مودب و موفقین :)

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
چون گفتید از شوهرتون طلاق گرفتید و چندین ساله که اصلا بچتون پدرشو ندیده اما تو تاپیک های قبلی اینطور ...

چی گفتم اونجا گفتم طلاق نگرفتم دنباله چی هستی دوستم

تو رو خدا اینجور موقع ها انقدر زود از کوره در نرید :\ چیزی نشده که هیچی بهتر از این نیست که با روی گ ...

شش ماه پیش دوستانه  برخورد کردم تا دوباره دیدم یهو قاطی کردم

8
چی گفتم اونجا گفتم طلاق نگرفتم دنباله چی هستی دوستم

اینجا گفتید جدا شدید دوباره تو تاپیک های دیگه گفتید 7 ساله ازدواج کردید و یه دختر دارید . دنبال اینم که تاپیک های دروغ کم بشه کم برای هر فردی دلسوزی نکردیم اینقدر وقت گذاشتیم حرف زدیم ناراحت شدیم اخرش فهمیدیم فقط برای اینکه معروف بشه تو سایت داره دروغ میگه

اینجا گفتید جدا شدید دوباره تو تاپیک های دیگه گفتید 7 ساله ازدواج کردید و یه دختر دارید . دنبال اینم ...

عزیزم پسرم از همسر اولمه دوازده ساله جدا سدم .هشت ساله با همسر دومم ازدواج کردم یه دختر پنج ساله دارم پسرمم پبشمه کجاش شک داره باز بپرس.درد منالان چیزه دیگس

گفته دوباره ازدواج کرده

اون تایپک رو ندیدم اینقدر تاپیک های دروغ زیاد شده به هر نوشته ای بدبین شدم یه تاپیک بود که پربازدیدم بود کلی بچه ها ناراحت شدن گریه کردن راهکار دادن دنبال یه نفر برای کمک بودن اخرش مشخص شد طرف برای اینکه معروف بشه دروغ گفته 

1641
شاید تجربه من کمک تان کنه من از ۱۴ سالگی سیگار می کشیدم. ۲۵ سالگی به بعد خیلی کم شد و ۳۵ سالگی برا ...

من از این شانسا ندارم کلا پدرشه انگار اونو دوباره میبینم

عزیزم پسرم از همسر اولمه دوازده ساله جدا سدم .هشت ساله با همسر دومم ازدواج کردم یه دختر پنج ساله دار ...

عزیزم واقعا واقعا متاسفم واقعا معذرت میخوام ..... از دست تاپیک پربازدید اعصابم خورد بود بدبین شده بودم واقعا بازم عذر خواهی میکنم 

راجب پسرتون تا چقدر باهاش صمیمی هستین؟ باهاش حرف زدین ؟ بعضی بچه ها برای اینکه خودشون رو بزرگ بدونن ...

مادر وپسر نیستیم بخدا انگار دوتا دوستیم ولی نمیدونم چرا اینکارو کرد باهام

1639