2726
عنوان

اطلاعات درباره صيغه تلفني

| مشاهده متن کامل بحث + 11344 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعله پشت تلفن هم میخونن مهریه تعیین میکنن و حاج اقا زن و مردو از پشت تلفن محرم میکنن😊

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728

۰۵۱۳۲۰۲۰ پاسخگوی شرعی بعد از اپراتور عدد یک بعد دو رو بزن پاسخگوی خانم هم دارن

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
خودم تحقیق کردم و فهمیدم از روایات امامان فقط بعضی جاها با شرایط خیلی خیلی خاص میشه

مثلا چ شرايطي؟خود من١٠روز صيغه بودم بعد عقد دائم،يكي از اقواممون ٦ماه صيغه😐

عشقـــم علي&هليا😊

خب بنده خدا شاید شرایطش مث من بوده ، ما نامزدیم نشون شده خیلی سخته بدون صیغه محرمیت همش بایدبافاصله نشست و چادرو این چیزا ،هرسری هم اسم عقدمیاریم ی مشکلی برامون پیش میاد ،ده سالم صیغه باشه ب خودشون مربوطه 

کار خوبه خدا درست کنه...💜

مثلا مردی زنش مریضه یا عقیمه میتونه صیغه کنه

ولی اگه به خاطر هوا و هوس و چند روزه حرام اندر حرام

تو آن گل مریم سپیدی... بی تو دلم  شوری و امیدی ....دیگر به فردا ندارد 
اونوقت به چه درد میخوره صیغه تلفنی 

واسه اينكه هنوزم پيدا ميشن ادماي معتقدي كه حلالو حروم سرشونه و ميخان با يكي  بيشتر اشنا شن اما چون دفعه دومشونه و چشمشون ترسيده ترجيح ميدن مدت بيشتري با طرف باشن واسه همين يواشكي صيغه تلفني ميخونن اما من واسم سواله اصلا درسته يا حتما بايد برن محضر واسه عقد موقت؟

عشقـــم علي&هليا😊
پ برا چی میخای بونی خواهر😐

تازگي از يكي دوستام شنيدم كه فلاني همچين كاري كرده از اون موقع تا حالا فكرم درگيرشه كه ببينم كارش واقعا درسته چون طفلك به نسبت ادم معتقديه كه همچين كاري كرده

عشقـــم علي&هليا😊
2706