2726
عنوان

بیاین از خاطرات دوران بچگیو نوجوانیمون بگیم😁 😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 58 پست

بچه بودم هیچکس خونه نبود

آرایش کردم

لباس مجلسی مامانمو پوشیدم

آهنگ گذاشتم داشتم میرقصیدم 

یهو همسرم که اونموقع بچه بود البته فامیلیم 

برامون آش نذری آورد 

از نده غش کرده بود

الانم هی بهم میگه

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑

من سوم راهنمایی بودم زیر ابروهامو تمیز کرده بودم محرم بود ناظمم راه میرفت تو صفو تو صورت بچه ها زل میزد ببینه کی ارایش داره یا ابرو برداشته رسید به من زوم کردم رو صورتم😂 گف تو چرا ابروهاتو برداشتی منم خنگم یادم نبود محرم گفتم خانوم بخدا دیشب عروسی بودیم 😯

اونم چن ثانیه وایساد یهو زد زیر خنده گف تو دهات شما محرم عروسی میگیرن ؟؟😂😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ژل زدم ن سیخ سیخی بود ن فرق بود خواهر ن مدل کجی بود خودمم موندم توی مدلش🤣🤣🤣🤣🤣

اول صبی چطور شد این مدلی اومد تو ذهنت پیادش کردی رو موهات😂

2728

من یبار تازه یاد گرفته بودم از بلندی بپرم تقریبا شش ساله بودم قشنگ یادمه جلو خونمون یه دیوار کوتاه بود داداشم گف بپر بغلم میگیرمت گفتم میترسم گف ن تو فقط بپر منم پریدم دیوث رفت کنار با مخ خوردم زمین سرم شکست تا دوروز خون میومد

ندارم ندارم ندارم....
من ٣.٤سالم بود داشتم ادامس خرسي ميخوردم نميدونم چه فازي منو گرفت درش اوردم چسبوندمش وسط فرق سره خالم ...

خدا بیامرزتش 

بنده خدا لابد کلا موهای پیشونیو زد😂

من یبار تازه یاد گرفته بودم از بلندی بپرم تقریبا شش ساله بودم قشنگ یادمه جلو خونمون یه دیوار کوتاه ب ...

داداش منم الانم اینجوریه

همه چیو بهم میزنه بعدش میره کنار

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑
بچه بودم هیچکس خونه نبود آرایش کردم لباس مجلسی مامانمو پوشیدم آهنگ گذاشتم داشتم میرقصیدم  ی ...

چه بامزه😂😂😂😂😂 فک کنم همونجا عاشقت شده یه دل ن صددل

خدا بیامرزتش  بنده خدا لابد کلا موهای پیشونیو زد😂

وسطه سرش چسبوندم😑😑😑

يه بارم پدر بزرگم روي شكم دراز كشيده بود من با وردنه محكم زدم تو سرش😑😑

بعدم فرار كردم 😁😁😁😁

من یبار تازه یاد گرفته بودم از بلندی بپرم تقریبا شش ساله بودم قشنگ یادمه جلو خونمون یه دیوار کوتاه ب ...

خخخخخ

وقتی کوچیک بودم 

چون موهای پسر دایی مامانم و    مامانم  اندازه هم بود نصف شب بیدار شدم   تاریک بود پسر مردمو بیدار کردم گفتم مامانننن منو ببر دسشویی  میخوام جیش کنم  میترسم     (دسشویی تو حیاط بود )🙆‍♀️🤦‍♀️😁

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
وسطه سرش چسبوندم😑😑😑 يه بارم پدر بزرگم روي شكم دراز كشيده بود من با وردنه محكم زدم تو سرش😑😑 بع ...

😱😱😱😱😂😂😂😂نرف تو کما؟

وقتی کوچیک بودم  چون موهای پسر دایی مامانم و    مامانم  اندازه هم بود نصف شب بی ...

اون چیکار کرد؟

2706