2703
2553

هعععیی خوابم میاد😂😂😂😃😟

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من یبار موهامو طوری درست کردم ساعت شش صبح جلو مدرسه دوس پسرم غش کرد از خنده بعدا هی مسخرم میکرد که چه مدلی بود اسمشو بگو وای الان فکرمیکنم جرا اونطوری کردم موهامو

ندارم ندارم ندارم....
عه😂😂😂😂😂

به جان جاریم قسم😁

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
من یبار موهامو طوری درست کردم ساعت شش صبح جلو مدرسه دوس پسرم غش کرد از خنده بعدا هی مسخرم میکرد که چ ...

ننن😂😂چه مدلی بود مگه بیچاره اول صبی شوک واردشده بهش

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2714
😐😂این ساعتم دست از سر جاریت بر نمیداری؟؟

نعععع خب خیلی مقدسه بیشتر باور میکنید من که گفتم خوابم میاد😁😂😂😂

من ٣.٤سالم بود داشتم ادامس خرسي ميخوردم نميدونم چه فازي منو گرفت درش اوردم چسبوندمش وسط فرق سره خالم 😑

بيچاره محبور شد موهاي وسط سرشو كوتاهه كوتاه كنه 

عزيزم دلم براش تنگ شده خدابيامرزش😞

😂😂برو بخواب

شب بخیر😍توهم بخواب

2706