2726
عنوان

نی نی سایت ازت متنفرم

382 بازدید | 20 پست

از کابراتم متنفرم از بعضیاشون ک بی جنبن و عقب افتاده و عقب مونده ک خانم ها صحبت خانمانه میکنن ومعذلاته زناشوییشون رو میگن چیزایی ک هیجا بهشون اجازه نداده شده بگن و بابت تو زندگی دچار مشکلات جبران ناپذیر میشه چیزایی ک ندونستنش حتی یک زندگیو از هم میپاچه. توخانواده نگو زشته. تومدرسه نگو نپرس بده. پس کجا باید از تجربیاتو دانستهای هم راجب مسائل زناشویی گفت.؟متنفرن ازت ک یه کاربریه دیگ منو حذف کردی چدن یکسری خانم نادان و عقده ای اومدن گزارش پست نامناسب دادن. خود پیابمرو اماما در زمان جاهلیت میان جاهلترین افراد روزمین بالای منبر ک تنها رسانشون بود این مسائل رو باز و کاملا واضح میگفتن بعد یسریا میان میگن وای بده. فک میکنن از اونا بیشتر میدونن یا غیرتی ترن؟ خانم محترم تو حتی از اسلامم بو نبردی ک تحقیق کنی کجا این حرف زده شده یا نشده. اگرم میخوای این کاربریمم حذف کنی بکن بدرک چون ممکنه چشمو گوش یه نفره راجب سایت مذخرفتون و افراد(البته عقده ای ها) مذخرفترتون.(دلیل حذف کاربری من این بودک چیکار کنیم شوهرمون در دوران پریود نزدیکی نخواد و کلا نزدکیای خیلی زیادو بی دلیل رو کم کنیم.) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موافقم شورشو دراوردن

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
#ریلگس_باش‍ #اینجا-ایران-است‍  #اینجا_از_هر_فرهنگی_هس ‍  ‍

بختک هم هست 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2706