1265
1254
عنوان

نی نی سایت ازت متنفرم

353 بازدید | 20 پست

از کابراتم متنفرم از بعضیاشون ک بی جنبن و عقب افتاده و عقب مونده ک خانم ها صحبت خانمانه میکنن ومعذلاته زناشوییشون رو میگن چیزایی ک هیجا بهشون اجازه نداده شده بگن و بابت تو زندگی دچار مشکلات جبران ناپذیر میشه چیزایی ک ندونستنش حتی یک زندگیو از هم میپاچه. توخانواده نگو زشته. تومدرسه نگو نپرس بده. پس کجا باید از تجربیاتو دانستهای هم راجب مسائل زناشویی گفت.؟متنفرن ازت ک یه کاربریه دیگ منو حذف کردی چدن یکسری خانم نادان و عقده ای اومدن گزارش پست نامناسب دادن. خود پیابمرو اماما در زمان جاهلیت میان جاهلترین افراد روزمین بالای منبر ک تنها رسانشون بود این مسائل رو باز و کاملا واضح میگفتن بعد یسریا میان میگن وای بده. فک میکنن از اونا بیشتر میدونن یا غیرتی ترن؟ خانم محترم تو حتی از اسلامم بو نبردی ک تحقیق کنی کجا این حرف زده شده یا نشده. اگرم میخوای این کاربریمم حذف کنی بکن بدرک چون ممکنه چشمو گوش یه نفره راجب سایت مذخرفتون و افراد(البته عقده ای ها) مذخرفترتون.(دلیل حذف کاربری من این بودک چیکار کنیم شوهرمون در دوران پریود نزدیکی نخواد و کلا نزدکیای خیلی زیادو بی دلیل رو کم کنیم.) 

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

مزخرف و معضل درسته

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             
8

#ریلگس_باش‍ #اینجا-ایران-است‍  #اینجا_از_هر_فرهنگی_هس‍ 

‍ 

اگه از من👸 بپرسن عشق چه شکلیه❣، یه عکس📸از تو🤴 بهشون نشون میدم 💏                                                         💙 ℳ🔐ℳ♾🍃 

موافقم شورشو دراوردن

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
#ریلگس_باش‍ #اینجا-ایران-است‍  #اینجا_از_هر_فرهنگی_هس ‍  ‍

بختک هم هست 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
1226

یه عده که تو غار زندگی میکنن.

همه کار هم میکنن همون جا بمونن.

تلاشی برای بالابردن فهم و شعور هم ندارن.

و جالب اینجاست  که تو این دوران با این همه امکانات زیاد هم هستن.

بالاخره بعد از چندین سال خواننده خاموش بودن عضو شدم. خوش اومدم. 😊

در مورد مشکلت

خیلی جدی و با دلیل با همسرت صحبت کن

از عوارضش بگو

در نهایت از مشاوره کمک بگیر

چاره ای نداری حتما باید این کار رو متوقف کنی چون از نظر روحی و جسمی آسیب میبینی.

بالاخره بعد از چندین سال خواننده خاموش بودن عضو شدم. خوش اومدم. 😊
1252