2726
عنوان

غمگين ترين...

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي گلم

خواهش می کنم ^_^

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
واي اره دقيقا با اهنگ هاي شادمهر خيلي گريه كردم امشب مرررسي

خواهش 

ولی وقتی حالت خوب نیس بیشتر سعی کن حالت بهتر بشه 👍👌

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728
فکر میکنم من زیادی ادم سرخوشیم که با اینا حال میکنم و گریم نمیگیره🤔

خوبه، همیشه شاد باشی ^_^

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
اخییییی دلت میاد؟ من جز قمیشی همه خواننده های قدیمی رو دوس دارم

خداااایااا من وتو به توافق نمیرسیم 

مثه ظریف و آمریکا😂

قمیشی عاشقشم😁

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
وکجاباید برم از روزبه بمانی الان دارم گوش میدم گریم شروع شد تقصیرتوعه اسی پریودم هستم منتظر جرقه 😭م ...

هي خداااا منممم😢😭😭

همم يه اتفاق بد افتاده

همم با كسي كه دوسش دارم قهرم

همم پريودمم

تازه كجا بايد برم و از صبح تاحالا ١٠٠ بار گوش دادم😢