1147
1254

برا ادم بزرگ هم ضرر داره چه برسه به جنین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم فاطمه کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

ضرر داره حتی دودش

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
1279

من مادر زياد ديدم حتي معتاد بحه هاشون مشكل عجيب غريب نداشتن ولي كم وزن بودن يا نارس دنيا اومده بودن يا سندرم محروميت از مواد داشتن و زياد بچه هاي اين مادرها تو بخش نوزادان بستري ميشن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد
من مادر زياد ديدم حتي معتاد بحه هاشون مشكل عجيب غريب نداشتن ولي كم وزن بودن يا نارس دنيا اومده بودن ...

سلام میتونم یه سوال ازتون بپرسم؟

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
1274
من مادر زياد ديدم حتي معتاد بحه هاشون مشكل عجيب غريب نداشتن ولي كم وزن بودن يا نارس دنيا اومده بودن ...

من چندتا سوال خصوصی داشتم چه طور میتونم بپرسم ازتون شدیداً به مشورت با کسی که اگاهه و اطلاعات داره نیاز دارم 

من سيگار ميكشيدم تا فهميدم باردازم قطع كردم دكترم گفت ب هيچ عنوان نكش پوكي استخوان بچه ميگيره 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️