2726
عنوان

بعد از کات کردن مسافرت میچسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 88 پست
عین من ،چه جالب پسرا شبیه هم شدن چرا🤣😂

از بس دختر باز ی کردن😐

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی مغرورن نمیدونم ب چیشون مینازن طرف منم مغروره اینستا ک بلاکم کرده واتسم بلاک کرد ولی باز انب ...

بی تفاوتی بدترین انتقامه برای اینجور آدما که ثبات شخصیت ندارن ،قبلا تاپیکتو خونده بودم که میگفتی آنلاینه ،

عین من ،چه جالب پسرا شبیه هم شدن چرا🤣😂

میدونی تمام فحشاش به کنار از وقتی بهم گفت رفتم تهران با یه دختری س... کردم کلا ازش دل سرد شدم  دیگه هراتفاقی هم بی افته نمیتونم‌مثل سابق بشم باهاش دیگه دلم صاف نمیشه  دوست داشتن‌تنها فایده نداره ادم کسیو میخواد که کنارش ارامش داشته باشه نه اینکه نگران هرزه بازیای طرفش باشه 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2728
بی تفاوتی بدترین انتقامه برای اینجور آدما که ثبات شخصیت ندارن ،قبلا تاپیکتو خونده بودم که میگفتی آنل ...

اره 😐 کلا دیگه زیادچکش نمیکنم  ولی امشب باز نگاه کردم زیاد انلاین نبود در حد ی دقیقه میاد ی چکی میکنه میره 😐میگه با اون س....س کردم دمش گرم بهم پولم داد بعدم باهاش کات کردم چون گیر میداد بهم 

چقدر پستن پسرا ،تو جوابشو ندادی؟

یه بار پیشش بودم گفت باهاش س.. نداشتم ولی دختره خیلی دوست داشت بعد گفتم چطور دلت اومد دوست شی باهاش گفت تو که رفته بودی  گفتم خب می اومدی دنبالم گفت گور باباش یه پولی ازش گرفتم ولش کردم 😐ولی تلفنی تو دعوا گفت به تو ربطی نداره س... هم کردم باهاش تو توی زندگیم نبودی و زندگی شخصی خودمه  از این حرفا 

چقدر پستن پسرا ،تو جوابشو ندادی؟

کاش فقط این‌بود گفت بهترین س.... با این بود از همه س.... هام بهتر بود 😐 اونجا بود که فهمیدم این با همه م.... 

ولی فالگیره گفت دروغ میگه 😐

یه بار پیشش بودم گفت باهاش س.. نداشتم ولی دختره خیلی دوست داشت بعد گفتم چطور دلت اومد دوست شی باهاش ...

خوب اونطور که میگی همین دختره دعا گرفته،بعدم دست خودش نبوده تو دعوا و عصبانیت اینارو گفته مطمعن باش باهات خوب بشه انکار میکنه  ولی کلا اینجور  مردا بدرد دوستی هم نمیخورن چه برسه به ازدواج ،بهش فکر نکن ،خاطره خوبی ازش داری؟

خوب اونطور که میگی همین دختره دعا گرفته،بعدم دست خودش نبوده تو دعوا و عصبانیت اینارو گفته مطمعن باش ...

😐نه 

خوب اونطور که میگی همین دختره دعا گرفته،بعدم دست خودش نبوده تو دعوا و عصبانیت اینارو گفته مطمعن باش ...

احه گفت  دعا مال چندین ماه پیشه مال قبل از اشناییتونه😐

کاش فقط این‌بود گفت بهترین س.... با این بود از همه س.... هام بهتر بود 😐 اونجا بود که فهمیدم این با ...

من به فال قهوه اعتقاد دارم از نظر علمی ثابت شده هست ،مگه میشه س ک س نداشته وقتی در کمال پورویی میگه از همه بهتر بود،بازم میگم بهترین کارو کردی آمدی  سفر اگه سمتت امد محلش نده کسی که فحش ناموسی میده باید انداخت دور ،لیاقت تو خیلی بالاتر از این حرفاست،ظاهرا تک  دخترم هستی مثل من ،این پسر تنوع طلبه ،ایشالله با کسی آشنا بشی که لایق تو باشه و‌خوشبختت کنه و آرامش داشته باشی کنارش🌹

من به فال قهوه اعتقاد دارم از نظر علمی ثابت شده هست ،مگه میشه س ک س نداشته وقتی در کمال پورویی  ...

مرسی عزیزم 😘

واقعا فال قهوه از نظر علمی ثابت شدست؟ 

اخه این قهوه نمیگیره ها  چای و قران میگیره