2410
2553
عنوان

بعد از کات کردن مسافرت میچسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 88 پست
به منم فحش داد تهدید کرد بلا سرت میارم ،میخوام زن بگیرم از این حرفا ،یدفعه قاطی کرد 

😐معلوم نی چ مرگشونه گاز میگیرن یهو 

مال من ک گفت رفتم س... کردم با یه دختر دیگه😐بعد این ادم ب من میگه ه‌... 

تازه به دوستمم کلی فحش داد جلو خودم 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
😐معلوم نی چ مرگشونه گاز میگیرن یهو  مال من ک گفت رفتم س... کردم با یه دختر دیگه😐بعد این ادم ...

به من گفت خالم یکی رو معرفی کرده میخوام باهاش س ک س کنم اگه خوب بود ازدواج کنم 😤🤢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقيقا. اصلا انگار هرچي خوب باشي سختتر ميشه زندگي. مردا موجودات واقعا بي لياقت و سنگين. شوهرمن ...

وای خداروشکر شوهرم نبود🤐🤐🤐🤐🤐واسه متاهلا خیلی سختره داستان 😔

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
به من گفت خالم یکی رو معرفی کرده میخوام باهاش س ک س کنم اگه خوب بود ازدواج کنم 😤🤢

😐اول س ... میکنن بعد ازدواج میکنن؟ یا اول ازدواج میکنن بعد س... میکنن😐

2456
😐اول س ... میکنن بعد ازدواج میکنن؟ یا اول ازدواج میکنن بعد س... میکنن😐

ندومبه  دلم طاقت نیاورد من به سرکتاب و ملا اعتقاد ندارم اما رفتم سرکتاب باز کردم پیش یه آدم مذهبی  و مسلط به رمل و جفر گفت طلسم سنگین جدایی انداختن براتون ،دوست دخترش انداخته حرفاش دست خودش نیست ،نمی‌دونم اینارو باور کنم یا نه  با اما پیشگویی هاش درسته ، جای طلامو که گم کرده بودم گفت،من به طلسم اعتقاد ندارم نمیدونم🙄

ندومبه  دلم طاقت نیاورد من به سرکتاب و ملا اعتقاد ندارم اما رفتم سرکتاب باز کردم پیش یه آدم مذه ...

منم رفتم فال گرفتم گفت دوست دختر قبلیش براش دعاگرفته برای همین اخلاقش انقدر بده اما چون شراب میخوره اثرش کم و زیاد میشه اخه بعضی وقتا خوب بود بام خیلی وقتا هم قاطی میکرد

منم رفتم فال گرفتم گفت دوست دختر قبلیش براش دعاگرفته برای همین اخلاقش انقدر بده اما چون شراب میخوره ...

چه دعائي گرفت دوست دخترش ؟من موندم   اگه  دعا و طلسم واقعیت داره چرا  اخه چرا جدایی میندازن به چه قیمتی ،?۷سال زندگیم هدر رفت حیف اون همه محبت🤕

2714
چه دعائي گرفت دوست دخترش ؟من موندم   اگه  دعا و طلسم واقعیت داره چرا  اخه چ ...

چون ادمای کثیفین 

من پیش اینی که فال گرفتم همیشه حرفاش درسته برای همین مطمئنم از حرفی ک بهم زد اخه سه ۴ ساله واسم فال میگیره 

چندبار باهمین پسر کات کردم هربار میگفت برمیگرده حتی زمان برگشتنشم‌ درست میگفت الان که میگه طلسم میگم حتما هست چون شرابم میدونستم میخوره خود پسره بهم گفته بود  ! اینم توفالش گفت !

چه دعائي گرفت دوست دخترش ؟من موندم   اگه  دعا و طلسم واقعیت داره چرا  اخه چ ...

ولی نمیدونم چه دعایی فالگیره گفت یه دعایی که پسره رو گوش به حرفش کنه 

گفتم اثر کرده ؟ میگه یه جورایی اره

نگفت باز برميگرده يا نه؟

گفت برمیگرده ولی گفت سعی کن جوابشو ندی یکم‌جلو خودتو بگیر این مرد زندگی نیست 😐حتی گفت این قسمت تو نیست و تا ۵ سال دیگه هم میبینم مجرد میمونه 

گفت برمیگرده ولی گفت سعی کن جوابشو ندی یکم‌جلو خودتو بگیر این مرد زندگی نیست 😐حتی گفت این قسمت تو ن ...

با چه رویی برمیگرده بعد این همه فحش 🙄👀 راست میگه محلش نده ،منم جواب پسره رو نمیدم ولی با این حالش بهش حس دارم ازش دل نبردیم  ،احتمالا چون من کات کردم قاطی کرده از بس غرور داشت ،😏

با چه رویی برمیگرده بعد این همه فحش 🙄👀 راست میگه محلش نده ،منم جواب پسره رو نمیدم ولی با این حالش ...

ببین خیلی پررو تشریف داره😐کلی فحشم داد چند دقیقه بعدم باز زنگ‌زد گفت امشب هماهنگ میکنم بیا بیرون میخوام‌ببینمت کارت دارم گفتم باشه فعلا خدافظ گفت کجا گفتم کار دارم گفت چیکار گفتم فعلاااا و قطع کردم دیگه زنگ نزد منم زنگ نزدم ۶ ۷ روزه 

با چه رویی برمیگرده بعد این همه فحش 🙄👀 راست میگه محلش نده ،منم جواب پسره رو نمیدم ولی با این حالش ...

اره خیلی مغرورن نمیدونم ب چیشون مینازن طرف منم مغروره اینستا ک بلاکم کرده واتسم بلاک کرد ولی باز انبلاکم کرد 😐

2706