2726
عنوان

بعد از کات کردن مسافرت میچسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 88 پست
بخدا اولا رابطه چه پاچه خواری میکرد واسما یکم تحویلش گرفتم خواست سوارادم شه خیلیی پررو هستن بعضی از ...

اره واسه منم اينجوري بود.تا فهميد دوسش دارم از حد گذروند عوضي بازيشو.

من خيلي عاشقشم تحمل كردم سالها و حتي يبارم سر بددل بودنش باهاش دعوا و لج نكردم.اما اخرش بجز سرافكندگي چيزي نذاشت واسم تو زندگي.

پشيمونم كرد كه جلو همه وايسادم بخاطرش.

داغونم بقران مثل ادميم كه در حد مرگ كتك خورده و خون بالا اورده.حتي هنوزم ارزو ميكنم كاش اينجوري نميشد و ميترنستيم تموم عمر باهم باشيم اما ديگه ممكن نيس.

اشتباه اشتباهه هرچقدرم تلاش كني درست نميشه بايد ببريو بندازيش دور

ولی یه جماعتیم غمگین میشن. پس بهتره اونایی که دوسش دارن گوش بدن و بقیه گوش ندن. 

نميشه بدبختي، ديشب اسنپ گرفته بودم فول البومش رو پلي كرده بود، اصلا حالم دگرگون شد، روم نميشد بگم توروخدا قطعش كن😅

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره خيلي هم حرف زدم اخرم برات سر اذان دعا كردم  الانم باز داره اذان ميگه اينجا نميدونم چه حكمت ...

وای عزیزممم امشبم‌برام دعا کن 😍😍😍😍😍😍😍😍

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2728
نميشه بدبختي، ديشب اسنپ گرفته بودم فول البومش رو پلي كرده بود، اصلا حالم دگرگون شد، روم نميشد بگم تو ...

پس یعنی اکثریت دوسش دارن😍 من قول میدم آلبوم جدیدش بیاد شهر دوباره از صداش پر میشه. 

جاش اینجاست👈💖😄

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
😄😄😄 عزیزم هرکی پول داشته باشه موفق هرکیم‌نداششته باشه .. وای یه بار یکی‌از شرکت کننده ها عصر جدی ...

من نميدونم سليقه ي مردم داره به كجا ميره ولي واقعا داره خطرناك ميشه، از اخباري هم كه ازشون پخش ميشه متوجه شدم فقط من نيستم كه بدم مياد 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
وای عزیزممم امشبم‌برام دعا کن 😍😍😍😍😍😍😍😍

حتما مهربون دختر 😍😍🌹🌹

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
اره واسه منم اينجوري بود.تا فهميد دوسش دارم از حد گذروند عوضي بازيشو. من خيلي عاشقشم تحمل كردم ساله ...

میدونی ما دخترا این فکرارو میکنیم و هی به ای کاش ها فکر میکنیم پسرا اینجوری نیستن ما با این‌فکرا خود خوری میکنیم مردا بی لیاقت تر از این‌حرفا هستن دیگه واسم عشق و وفا  قبل ازدواج  مفهمونی نداره با این‌جماعت باید مثل خودشون بود ...مثل گرگ 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

کار خوبی کردی رفتی سفر برای روحیه ات خوبه، من یه هفته جدا شدم یکسره تو‌اتاقم دراز کشیدم صبح تا شب تو‌اتاق تاریک گریه می‌کنم سرکار نمیرم ،حوصله هیچی رو ندارم ،چند بار زنگ زد‌جواب ندادم ،پودر شدم 

پس یعنی اکثریت دوسش دارن😍 من قول میدم آلبوم جدیدش بیاد شهر دوباره از صداش پر میشه.  جاش اینجا ...

نه عزيز جان كي ميگي اكثريت؟ اتفاقا خيلي وقت بود نشنيده بودم ، راننده هم خانوم بود دلم نيومد چيزي بگم، اگر اقا بود حتما ازش خواهش ميكردم قطع كنه

کار خوبی کردی رفتی سفر برای روحیه ات خوبه، من یه هفته جدا شدم یکسره تو‌اتاقم دراز کشیدم صبح تا ...

باز خوبه به تو زنگ میزنه 😐 پاشو شاد باش محلش ندادی اروم‌نشدی؟ 

به من زنگم‌نزد هیچ کلی فحشم داد قبلش بهم‌تهمت هرزه بودنم زد به خانوادم‌فحش داد گفت به پسرا فلانو فلان میدی (پشت و جلو )😐

باز خوبه به تو زنگ میزنه 😐 پاشو شاد باش محلش ندادی اروم‌نشدی؟  به من زنگم‌نزد هیچ کلی فحشم دا ...

به منم فحش داد تهدید کرد بلا سرت میارم ،میخوام زن بگیرم از این حرفا ،یدفعه قاطی کرد 

میدونی ما دخترا این فکرارو میکنیم و هی به ای کاش ها فکر میکنیم پسرا اینجوری نیستن ما با این‌فکرا خود ...

اره دقيقا.

اصلا انگار هرچي خوب باشي سختتر ميشه زندگي.

مردا موجودات واقعا بي لياقت و سنگين.

شوهرمن عاشقانه منو دوست داشت حتي وقتي داشتيم جداميشديمم ميگفت دوستت دارم اما بددليش و بي لياقتيش ديگه قابل چشم پوشي نبود حتي خودشم داشت جار ميزد لياقت نداره.

جدايي گاهي لازمه و حتي نعمت خوبيه.

اگر شرايط طلاق نداري سعي كن با شرايط زندگيت كنار بياي و همينجوري بتوني براي خودت يه دلخوشيايي واسه ادامه ايجاد كني

2706