2726
عنوان

بعد از کات کردن مسافرت میچسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 88 پست
کلا مسافرت در همه حالتی میچسبه    

اصلا حال نداشتم به زور بلند شدم

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

منم تجربه داشتم. بعد کات رفتم مسافرت شمال با چن تا آدم باحال با یه تور تو تخفیفان بود کل راه بزن برقص بود. اتفاقا آهنگ حامد همایون گذاشتن که من اونجا شناختمش

میگفت بخدا حسرت دیروز عذاب است

هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست

از اونجا طرفدار حامد همایون شدم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم تجربه داشتم. بعد کات رفتم مسافرت شمال با چن تا آدم باحال با یه تور تو تخفیفان بود کل راه بزن برق ...

الان دیگه فک‌کنم طرفداراشو از دست داده دیگه نه؟؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
🤣🤣وای واقعا تو  جمعای خانومانه بیشتر خوش میگذره

اره والا

خوبه كه يه دوست پايه داري برو كيف كن.

غصه خوردن فايده نداره.من ٧سال غصه خوردم تهش ديدم بايد دودستي بزنم تو سرم ارزش نداشته طرف.

بهترین کارو کردی، به خاطر یه رابطه بی سرانجام تموم شده بشینی غصه بخوری؟کیف دنیا رو بکن بابا

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
سفرکردم که ازیادم بری دیدم که میشه😂

😂😂😂به به عجب جمله ای 

خدایی فاز نی نی سایت و نمیفهمم یمدت گیر کرده بود رو تجاوز -ی مدت خیانت -الانم الحمدلله روزی چند بار راجب دوس پسر دوستان  نظر سنجی بر پا میشه ؟؟واقعا چه نتیجه ای میشه گرفت؟؟

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
اره والا خوبه كه يه دوست پايه داري برو كيف كن. غصه خوردن فايده نداره.من ٧سال غصه خوردم تهش ديدم با ...

منم دهنم سرویس شد باهاش 😐

الان دیگه فک‌کنم طرفداراشو از دست داده دیگه نه؟؟

نه بابا. تازه چند روز پیش عذر خواهی کرده بابت نبودش و  گفته آلبوم تازش داره حاضر میشه با کلی آهنگ باحال

کمپانی ترانه شرقی رو آدمای الکی و زودگذر سرمایه گذاری نمی کنه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706