1676
1605
عنوان

بعد از کات کردن مسافرت میچسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 88 پست
چقدر پستن پسرا ،تو جوابشو ندادی؟

یه بار پیشش بودم گفت باهاش س.. نداشتم ولی دختره خیلی دوست داشت بعد گفتم چطور دلت اومد دوست شی باهاش گفت تو که رفته بودی  گفتم خب می اومدی دنبالم گفت گور باباش یه پولی ازش گرفتم ولش کردم 😐ولی تلفنی تو دعوا گفت به تو ربطی نداره س... هم کردم باهاش تو توی زندگیم نبودی و زندگی شخصی خودمه  از این حرفا 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
چقدر پستن پسرا ،تو جوابشو ندادی؟

کاش فقط این‌بود گفت بهترین س.... با این بود از همه س.... هام بهتر بود 😐 اونجا بود که فهمیدم این با همه م.... 

ولی فالگیره گفت دروغ میگه 😐

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

یه بار پیشش بودم گفت باهاش س.. نداشتم ولی دختره خیلی دوست داشت بعد گفتم چطور دلت اومد دوست شی باهاش ...

خوب اونطور که میگی همین دختره دعا گرفته،بعدم دست خودش نبوده تو دعوا و عصبانیت اینارو گفته مطمعن باش باهات خوب بشه انکار میکنه  ولی کلا اینجور  مردا بدرد دوستی هم نمیخورن چه برسه به ازدواج ،بهش فکر نکن ،خاطره خوبی ازش داری؟

خوب اونطور که میگی همین دختره دعا گرفته،بعدم دست خودش نبوده تو دعوا و عصبانیت اینارو گفته مطمعن باش ...

😐نه 

1522
خوب اونطور که میگی همین دختره دعا گرفته،بعدم دست خودش نبوده تو دعوا و عصبانیت اینارو گفته مطمعن باش ...

احه گفت  دعا مال چندین ماه پیشه مال قبل از اشناییتونه😐

کاش فقط این‌بود گفت بهترین س.... با این بود از همه س.... هام بهتر بود 😐 اونجا بود که فهمیدم این با ...

من به فال قهوه اعتقاد دارم از نظر علمی ثابت شده هست ،مگه میشه س ک س نداشته وقتی در کمال پورویی میگه از همه بهتر بود،بازم میگم بهترین کارو کردی آمدی  سفر اگه سمتت امد محلش نده کسی که فحش ناموسی میده باید انداخت دور ،لیاقت تو خیلی بالاتر از این حرفاست،ظاهرا تک  دخترم هستی مثل من ،این پسر تنوع طلبه ،ایشالله با کسی آشنا بشی که لایق تو باشه و‌خوشبختت کنه و آرامش داشته باشی کنارش🌹

من به فال قهوه اعتقاد دارم از نظر علمی ثابت شده هست ،مگه میشه س ک س نداشته وقتی در کمال پورویی  ...

مرسی عزیزم 😘

واقعا فال قهوه از نظر علمی ثابت شدست؟ 

اخه این قهوه نمیگیره ها  چای و قران میگیره