1472
1411
عنوان

بعد از کات کردن مسافرت میچسبه

609 بازدید | 88 پست

یادتونه گفتم تازه هم کات  کردم  دوست دارم تووخونه باشم تواتاقم تنها 

ولی دوستم گیر داده که بریم مسافرت یکی‌دو روزه؟ 

اصلا نمیخواستم برم انقدر اصرار کرد و گیر داد هی گفتم‌نه هی اون گیر داد به زور قبول کردم گفتم خو پاشو همین‌الان بریم 😐دیشب غروب راه افتادیم امشبم کلی خوش گذشت 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
به به ايول به دوستت خوب كردين خوش باشين گور باباي هرچي مرد و عشق و عاشقيه

🤣🤣وای واقعا تو  جمعای خانومانه بیشتر خوش میگذره 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
8
خیلی هم عالی

پروفایلت واقعا قشنگ

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫
1474
کلا مسافرت در همه حالتی میچسبه    

اصلا حال نداشتم به زور بلند شدم

منم تجربه داشتم. بعد کات رفتم مسافرت شمال با چن تا آدم باحال با یه تور تو تخفیفان بود کل راه بزن برقص بود. اتفاقا آهنگ حامد همایون گذاشتن که من اونجا شناختمش

میگفت بخدا حسرت دیروز عذاب است

هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست

از اونجا طرفدار حامد همایون شدم

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
1331