1265
1273
عنوان

بعد از کات کردن مسافرت میچسبه

585 بازدید | 88 پست

یادتونه گفتم تازه هم کات  کردم  دوست دارم تووخونه باشم تواتاقم تنها 

ولی دوستم گیر داده که بریم مسافرت یکی‌دو روزه؟ 

اصلا نمیخواستم برم انقدر اصرار کرد و گیر داد هی گفتم‌نه هی اون گیر داد به زور قبول کردم گفتم خو پاشو همین‌الان بریم 😐دیشب غروب راه افتادیم امشبم کلی خوش گذشت 

آفرين 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1279

ایول 

فرهنگ یعنی تو تاپیکی که استارتر مستاصل و درموندست، به فکر زیاد کردن پستهامون نباشیم(با پستهای مسخره بازی البته!!!) این رو بلد باشیم که همیشه نیازی به پست گذاشتن ما نیست (گاهی اوقات اگر کمکی از دستمون برنمیاد، سکوت کنیم) 
1281

خیلی هم عالی

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                         
1226

منم تجربه داشتم. بعد کات رفتم مسافرت شمال با چن تا آدم باحال با یه تور تو تخفیفان بود کل راه بزن برقص بود. اتفاقا آهنگ حامد همایون گذاشتن که من اونجا شناختمش

میگفت بخدا حسرت دیروز عذاب است

هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست

از اونجا طرفدار حامد همایون شدم

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1241