2733
2734
عنوان

اگه بگم پسرم چه قد میخوابه شاخ در میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 114 پست
لطفا اون دوتا رو بگو؟ احتمالا یکیش سی پیه آره؟  اون یکی دیگه رو بگو

دور از جون تموم بچه ها و بچه گل شما

دیسپلازی استخوان  یک نوع عفونت...

حتما دکتر متخصص یا فوق تخصص و یا بیمارستان خوب ببرید.

دور از جون تموم بچه ها و بچه گل شما دیسپلازی استخوان  یک نوع عفونت... حتما دکتر متخصص یا فوق ...

اگر زمینه ارثی و خانوادگیتون و خودتون هم چک شه عالی هست و به تشخیص کمک بهتری میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط میگم خوش به سعادتت

عزیزم لطفا نگو این طور

جدای از خوابش. حرکاتش ضعیفه و این برای یه مادر چ سعادتی داره؟

اینکه ببینی بچه های فامیل و در و همسایه قشنگ گردن تکون می‌دن و پسر تو نمیتونه کاملا مسلط به گردنش باشخه

اینکه میبینی. پسری که از این کوچیک تره. مامانش میگه کل کابینتام و به هم می‌‌ریزه اما این. موقعی که به پشته گریه ‌کنه برش‌گردنی، چون خودش این توانایی رو نداره.

این که وقتی می‌شونیش بعد چند ثانیه از پشت می افته، اینکه بچه ی ۵ ماهه فامیل بغل بقیه غریبی می‌کنه اما این اگه خالش بهش شیر بده میخوره، اینکه بقیه مامان و دد میگن این تو آوا گیر کرده، این که. دختر ۸ ماهه میبینی اونقد تسلط داره میتونه دونه برنجم  به اون کوچیکی برداره از رو زمین اما این وسایلی بزرگ و هم کاملا تسط نداره .....  

اینکه آرزو داشته باشی. وسایلای تو کمدش و به بریزه و بخواد بدی اما اون فقط نگاه ونه، اینکه دلت بخواد تو کل خونه چاردست و پا کنه و به هم بریزه،   اینکه.....

اینا شاید امتحان باشه اما برام سعادت نیس.😢

ایشالله مشکلی نیس عزیزم  حالا نگران نشو ایشالله فقط تنبله ام ار ای بهترین کاره

اخه بعضی ها رو توسایت دیدم با وجود اینکه  تموم ازمایشا سالم بوده اما  مشکل دارن

مثلا یه خانم دختر ۵ ساله داره که نمیتونه را بره و حرکت ضعیف اما همه ازمایشا سالم

2731
ایشالله مشکلی نیس عزیزم  حالا نگران نشو ایشالله فقط تنبله ام ار ای بهترین کاره

ام ار ای چی توش نشون میده؟

اگه سالم باشه دیگه چی؟

ببین میتونه از کم خونیشم باشه؟

عزیزم لطفا نگو این طور جدای از خوابش. حرکاتش ضعیفه و این برای یه مادر چ سعادتی داره؟ اینک ...

آخی ...عزیزم ...ان شاءالله مشکلی نیست ...آخه من پسرم خیلی شیطونه ...یک سال و ده روز داره ...خودمم درس می خونم ...به دلم مونده تو روز یک ساعت ممتد بخوابه من لای کتاب لعنتی رو باز کنم

2738
آخی ...عزیزم ...ان شاءالله مشکلی نیست ...آخه من پسرم خیلی شیطونه ...یک سال و ده روز داره ...خودمم در ...

برو روزی هزار مرتبه خدارو شکر کن عزیز.

هزار بار بگو خدای شکرت بچم سالمه زبونم لال گوشه خونه نیفتاده.

برو روزی هزار مرتبه خدارو شکر کن عزیز. هزار بار بگو خدای شکرت بچم سالمه زبونم لال گوشه خونه نیفت ...

توکل به خدا کن ...ان شاءالله که چیزی نیست و اگر هم چیزی هست به زودی و کاملی رفع بشه عزیزم ...