2726
عنوان

اگه بگم پسرم چه قد میخوابه شاخ در میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فایزه جان عزیزم خصومت نداریم که استارتر کامل توضیح ندادن از اول که... ایشون حتما دکتر متخصص ببرند. ...

منم دشمنی ندارم!!

پدرشوهرم پرستاره اتفاقا سوپروایزره

شوهرم پزشکه

بهیارا که هیچیییی نمیدونن

و پرستارا اطلاعاتشون خیلی مختصره

منابعشون یکیه توی مبحثای پایه ولی پرستارا بسیار محدود از هرچیزی میدونن

حتی توی موارد خاص اعتقاد دارم بچه رو فقط باید برد اطفال!@

یعنی عمومی هم در این زمینه اطلاعات کافی نداره!!

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
منم دشمنی ندارم!! پدرشوهرم پرستاره اتفاقا سوپروایزره شوهرم پزشکه بهیارا که هیچیییی نمیدونن و پرس ...

عمومی اصلا دقیقا موافقم

ولی در مورد پرستار و بهیار اشتباه میکنید من هر کی اطرافم هست دارند بورس شدن واسه دانشگاه های کانادا و المان :|

اطلاعات عالی حتی بیشتر از دکتر داشتن :||||||

منظورت از دوتا کدوم دوتاس؟ بگو لطفا

عزیزم شما لطفا ببرید دکتر متخصص اطفال

و یا بیمارستان کودکان....

تشخیص با رویت کودک و متخصص بسیار متفاوت تر از حرف های ما از گفته های شماست...

منم دشمنی ندارم!! پدرشوهرم پرستاره اتفاقا سوپروایزره شوهرم پزشکه بهیارا که هیچیییی نمیدونن و پرس ...

عزیز من بردم اطفال این ریسه می رفت از گریه منتها دکتر واسه ۲۰ روز تقریبا بعدش نوار نوشت...

بعد که نوار و دادم خداروشکر سالم بود، بردم جا اعصاب. اون گف مشکلی نداره و فقط ریسس... بعد برا حرکاتش باز فرستاد یه جای دیگه که ام آر ای بنویسن.😞  منم موفق نشدم هنوز اونجا نوبت بگیرم نوبتا پر میشه یه سره.

حالا به جز ام ار ای دیگه چی میخواد ؟

این حرکاتش ضعیفه ..   مادرم و... میگن هیچیش نیس فقط تنبله

عزیزم شما لطفا ببرید دکتر متخصص اطفال و یا بیمارستان کودکان.... تشخیص با رویت کودک و متخصص بسیار م ...

لطفا اون دوتا رو بگو؟

احتمالا یکیش سی پیه آره؟  اون یکی دیگه رو بگو

عزیز من بردم اطفال این ریسه می رفت از گریه منتها دکتر واسه ۲۰ روز تقریبا بعدش نوار نوشت... بع ...

ایشالله مشکلی نیس عزیزم 

حالا نگران نشو ایشالله فقط تنبله

ام ار ای بهترین کاره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2706