2726
عنوان

اگه بگم پسرم چه قد میخوابه شاخ در میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 114 پست
خب عزیزم میبینی که تقریبا یه سالشه  ۱۷ساعت زیاده

عزیزم من نامزد برادرم پرستار بیمارستان کودکان مفید هست...ایشون هم الان تایید کردن طبیعیه و کودک خوشحاله و ارومه .... اضطراب نداره و بدن و مغزش در حال رشده و به خواب نیاز داره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه؟؟ می دونی متوسطه نه خیلی بیحال نه خیلی پر انرژی تقریبا یه ماهه چکاپ کامل کرده دکتر.. فقط گ ...

گفتی پشت سر هم چقد میخوابه 

یعنی چی دو سه شبانه روز ؟

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
2728

حالا عزیزم ببر دکتر و بیا به ما هم خبر بده گلم

بچه دختر عمه من هم 11 ماهشه و دو هفته دیگه تولد یک سالگیشه...

نامزد برادرمم هم کنارمه و تایید کردن غیرنرمال نیست.

باز شما ببر دکتر خیال خودتون اسوده شه

عزیزم من نامزد برادرم پرستار بیمارستان کودکان مفید هست...ایشون هم الان تایید کردن طبیعیه و کودک خوشح ...

عزیزم بستگی به بدن کودک داره

مادرش میگه عوض شده ساعت خواب حتی برای غذا خوردنم درست بیدار نمیشه

اخه پرستارا که اونقدر نمیدونن

همسرم پزشکه

استارتر ببرش حتمن

بچه خودته ولی دیگه من نگرانیم رو بهت گفتم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
خیلی سالمه بزن به تخته عزیزم بهترین تایم خواب برای بچه ها تا 18 ماهگی 16 تا 18 ساعت خوابه

سالم و ک شک دارم عزیزم. 

چون حرکاتش خیلی عقبه نسبت به همسناش.

فعلا بردم نوار مغز گفتنموردی نداره میخوام ببرم ام آر ای.

این نشستنش محکم نیس میفته

گردن خوب نمی چرخونه سینه خیز و چار دست و پا نداره

سالم و ک شک دارم عزیزم.  چون حرکاتش خیلی عقبه نسبت به همسناش. فعلا بردم نوار مغز ...

دکترش براش ام آر ای نوشت؟

پس حتمادرموردخوابشم بادکترحرف بزن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
عزیزم بستگی به بدن کودک داره مادرش میگه عوض شده ساعت خواب حتی برای غذا خوردنم درست بیدار نمیشه اخه ...

عزیزم رتبه 3 دانشگاه شهید بهشتی هستن

پرستارها خیلی بیشتر از دکترها هم اطلاعات دارند

مخصوصا که خیلی از دروسشون مشترکه

پرستاری رو لطفا کم ارزش ندونید

خیلی از پرستارها بیشتر از دکترها زحمت و درس میخونند.

حتی بهیارها هم همینطور.

چقدر از دستت حرص خوردم استارتر😐همه سه چهار صفحه هی میپرسیدن دو سه شبانه روز میخوابه؟  ولی جواب نمیدادی...من هنگ کردم که آدم چطور میتونه دو سه شبانه روز بخوابه.. میخواستم بگم مگه میشه آدم نگران نشه،.یا دلش واسه بچه تنگ نشه.. که اخرش دیدم نوشتی منظورت 17ساعته..ولی بازم به نظرم زیاده

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
عزیزم رتبه 3 دانشگاه شهید بهشتی هستن پرستارها خیلی بیشتر از دکترها هم اطلاعات دارند مخصوصا که خیلی ...

اوکی اوکی🙄

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2706