2703
2553
عنوان

اگه بگم پسرم چه قد میخوابه شاخ در میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 114 پست

دختر منم 15ساعت در روز میخوابه ماشاءالله..چه چیزی عجیبه برات؟عوضش تو اون9ساعتی که بیداره آتییییییییش میسوزونه😄

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

ممکنه کم کاری تیروئید داشته باشه حتمن ببرش دکتر چون این بیماری خدای نکرده برعکس چیزی که فک میکنی برا رشدش خوبه رشد مغزی کم میشه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بازی میکنه و میخنده باز میخوابه😞 الان از ساعت ۵ دیروز بعد از ظهر خوابیده تقریبا  بعد ...

خیلی سالمه بزن به تخته

عزیزم بهترین تایم خواب برای بچه ها تا 18 ماهگی 16 تا 18 ساعت خوابه

نه عزیزم دو سوم. حالا چیکا کنم؟

اگه ۱۵،۱۶ساعت در روز میخوابه طبیعیه

ولی بیشتر نه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2456
درستش اینه عزیزم داره قد میکشه و رشد بدنی پیدا میکنه. عیب نذار رو بچت گل دختر سالمه  ویتامین ...

مامانم میگه چون گریه نمیکنه درد و حالی نداره بذا بخوابه اما من نگرانم

درستش اینه عزیزم داره قد میکشه و رشد بدنی پیدا میکنه. عیب نذار رو بچت گل دختر سالمه  ویتامین ...

چه نظر کاملی👋

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
خیلی سالمه بزن به تخته عزیزم بهترین تایم خواب برای بچه ها تا 18 ماهگی 16 تا 18 ساعت خوابه

از کجا این عددو میگی؟؟؟؟؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
اخه عزیز این یه دفه اینجوری شد از موقع تولدش سیر نزولی داشت تایم خوابش یعنی به مرور کم تر می شد ...

نه پسرم از اول خوابش زیاد بود

اوایل تایم بیداریش شبها بود که کلی اذیت میکرد

من خودم خواب صبح رو خیلی دوست دارم اینم مثل من شده😂

2714
منكه ٢ برابر بچتون سن دارم بعضي روزا ١٥/١٦ ساعت ميخوابم ديگ از اون بچ چه انتظاريع🤦🏻‍♀️🤓 حالا ...

قطعا!!

چاق و بیحالی؟

پوستت خشکه؟

2706