1472
1459
عنوان

اگه بگم پسرم چه قد میخوابه شاخ در میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 114 پست
چ ربطی داره؟ همون تولد اره سالمه

عزیزم فک کردم میگی دو سه روز میخابه

و گفتی به سر وصدا بیدار نمیشه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍

حالا عزیزم ببر دکتر و بیا به ما هم خبر بده گلم

بچه دختر عمه من هم 11 ماهشه و دو هفته دیگه تولد یک سالگیشه...

نامزد برادرمم هم کنارمه و تایید کردن غیرنرمال نیست.

باز شما ببر دکتر خیال خودتون اسوده شه

عزیزم من نامزد برادرم پرستار بیمارستان کودکان مفید هست...ایشون هم الان تایید کردن طبیعیه و کودک خوشح ...

عزیزم بستگی به بدن کودک داره

مادرش میگه عوض شده ساعت خواب حتی برای غذا خوردنم درست بیدار نمیشه

اخه پرستارا که اونقدر نمیدونن

همسرم پزشکه

استارتر ببرش حتمن

بچه خودته ولی دیگه من نگرانیم رو بهت گفتم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

خیلی سالمه بزن به تخته عزیزم بهترین تایم خواب برای بچه ها تا 18 ماهگی 16 تا 18 ساعت خوابه

سالم و ک شک دارم عزیزم. 

چون حرکاتش خیلی عقبه نسبت به همسناش.

فعلا بردم نوار مغز گفتنموردی نداره میخوام ببرم ام آر ای.

این نشستنش محکم نیس میفته

گردن خوب نمی چرخونه سینه خیز و چار دست و پا نداره

1473
سالم و ک شک دارم عزیزم.  چون حرکاتش خیلی عقبه نسبت به همسناش. فعلا بردم نوار مغز ...

دکترش براش ام آر ای نوشت؟

پس حتمادرموردخوابشم بادکترحرف بزن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
عزیزم بستگی به بدن کودک داره مادرش میگه عوض شده ساعت خواب حتی برای غذا خوردنم درست بیدار نمیشه اخه ...

عزیزم رتبه 3 دانشگاه شهید بهشتی هستن

پرستارها خیلی بیشتر از دکترها هم اطلاعات دارند

مخصوصا که خیلی از دروسشون مشترکه

پرستاری رو لطفا کم ارزش ندونید

خیلی از پرستارها بیشتر از دکترها زحمت و درس میخونند.

حتی بهیارها هم همینطور.

چقدر از دستت حرص خوردم استارتر😐همه سه چهار صفحه هی میپرسیدن دو سه شبانه روز میخوابه؟  ولی جواب نمیدادی...من هنگ کردم که آدم چطور میتونه دو سه شبانه روز بخوابه.. میخواستم بگم مگه میشه آدم نگران نشه،.یا دلش واسه بچه تنگ نشه.. که اخرش دیدم نوشتی منظورت 17ساعته..ولی بازم به نظرم زیاده

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
عزیزم رتبه 3 دانشگاه شهید بهشتی هستن پرستارها خیلی بیشتر از دکترها هم اطلاعات دارند مخصوصا که خیلی ...

اوکی اوکی🙄

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
1449
1476
فایزه جان عزیزم خصومت نداریم که استارتر کامل توضیح ندادن از اول که... ایشون حتما دکتر متخصص ببرند. ...

منم دشمنی ندارم!!

پدرشوهرم پرستاره اتفاقا سوپروایزره

شوهرم پزشکه

بهیارا که هیچیییی نمیدونن

و پرستارا اطلاعاتشون خیلی مختصره

منابعشون یکیه توی مبحثای پایه ولی پرستارا بسیار محدود از هرچیزی میدونن

حتی توی موارد خاص اعتقاد دارم بچه رو فقط باید برد اطفال!@

یعنی عمومی هم در این زمینه اطلاعات کافی نداره!!

منم دشمنی ندارم!! پدرشوهرم پرستاره اتفاقا سوپروایزره شوهرم پزشکه بهیارا که هیچیییی نمیدونن و پرس ...

عمومی اصلا دقیقا موافقم

ولی در مورد پرستار و بهیار اشتباه میکنید من هر کی اطرافم هست دارند بورس شدن واسه دانشگاه های کانادا و المان :|

اطلاعات عالی حتی بیشتر از دکتر داشتن :||||||

منظورت از دوتا کدوم دوتاس؟ بگو لطفا

عزیزم شما لطفا ببرید دکتر متخصص اطفال

و یا بیمارستان کودکان....

تشخیص با رویت کودک و متخصص بسیار متفاوت تر از حرف های ما از گفته های شماست...

1450