2737
2734
عنوان

بارداری موفق ❤گذشته فراموش نمیشه اما زندگی ادامه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 78 پست
منتظر اون لحظه هستم ک بتونم اون دوره شیرینو دوباره و ب لطف خدا ب پایان برسونم بچمو بغل بگیرم ❤

ایشالله خیلی خوبه که امیدواری

بیا تاپیک خاطره زایمان منو بخون ایشاالله که روحیه قویت تو دوبرابر کنه😍😍 خوشحال میشم نظرتم بدونمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-من

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ایشالله خیلی خوبه که امیدواری بیا تاپیک خاطره زایمان منو بخون ایشاالله که روحیه قویت تو دوبرا ...

ممنون عزیزم . اتفاقا زایمان منم طبیعی بود . خیلی لذت بخش اما پر از درد دل  ک نشد پاره تنمو زنده ب دنیا بیارم . . . خداااااایااااااا صبررررررر😢😔

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم . اتفاقا زایمان منم طبیعی بود . خیلی لذت بخش اما پر از درد دل  ک نشد پاره تنمو زنده ...

الهییی بمیرمممم من برایی دلتتتتت قربونتت بشممممم

سخت ترین داغ رو تو کشیدی😢😢😢

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ایشالله خیلی خوبه که امیدواری بیا تاپیک خاطره زایمان منو بخون ایشاالله که روحیه قویت تو دوبرا ...

اون درد طبیعی دردی نیست ک شنیده بودم و همه میترسیدن . اما خاطره دردناکی شد برام . . . 

2728
اون درد طبیعی دردی نیست ک شنیده بودم و همه میترسیدن . اما خاطره دردناکی شد برام . . . 

الهییی بمیرممپ خواهرییی

الهییی بمیرمممم من برایی دلتتتتت قربونتت بشممممم سخت ترین داغ رو تو کشیدی😢😢😢

عزیزی نیلوفر مهربونم . باورت نمیشه سختی و داغش ب حدیه ک .. منی ک برای غریبه و اشنا اشکم دم مشکم بود از اون موقع هیچ اتفاقی حتی دلمم نمیلرزرنه ... سنگ شدم فقط برای پسرم دلم خونه 💔

خدا دختر گلتو برای شما و همسرتون حفظ کنه زیر سایه پدر مادر ب مدارج بالا برسه . آمین 🙏❤

عزیزی نیلوفر مهربونم . باورت نمیشه سختی و داغش ب حدیه ک .. منی ک برای غریبه و اشنا اشکم دم مشکم بود ...

اشک منم دراومد

ایشالله خدا بهت یه دوقلو ناناز بده یه داغ این بچه فراموشت شه

2738
خدا دختر گلتو برای شما و همسرتون حفظ کنه زیر سایه پدر مادر ب مدارج بالا برسه . آمین 🙏❤

مرسی مهربونم

خدا تو و همسر گرامیتون رو حفظ کنه ایشالله نی نی بعدی یه نی نی کپلی ناناز

مرسی مهربونم خدا تو و همسر گرامیتون رو حفظ کنه ایشالله نی نی بعدی یه نی نی کپلی ناناز

ممنون از محبتت عزیزم . گفت تو باشه و لطف خدا 🙏❤

عزیزم نمیشد سزارین کرد ؟

دکتر شیفت ک ویزیتم کرد گفت چون اولین باره تا دو روز دیگه دردت میگیره و علائم زایمانم پیش میاد همینم شد . اما تا اخرین لحظه دکتر اماده شده بود برم اتاق عمل دیگه خودشم ترسیده بود ک .... 😢😢😔

من بعد از تجربه تلخی ک داشتم تمام تلاشمو کردم ک افسردگی نگیرم . . . خدا ب همه خانم هایی ک انتظار نی نی رو دارن  ومامانایی ک  اتفاقی مثل من رو تجربه کردم  امید بده تا بتونن لذت بارداری و مامان شدنووو بچشن❤❤❤

من بعد از تجربه تلخی ک داشتم تمام تلاشمو کردم ک افسردگی نگیرم . . . خدا ب همه خانم هایی ک انتظار نی ...

یا خدا عزیزم

انشالله که انقدر اتفاقات خوب تو زندگیتون پیش بیاد که هیچ خاطره سختی ب ذهنتون نیاد😘🤗

یا خدا عزیزم انشالله که انقدر اتفاقات خوب تو زندگیتون پیش بیاد که هیچ خاطره سختی ب ذهنتون نیاد😘🤗

برای همه انشاله 🙏❤

2706