2726

سلام دوستان . من بارداری اولم بعد از هفت سال بود . تو این هفت سال هم من هم همسرم بچه نمیخواستیم . بعد ازمایشات لازم اردیبهشت 97 اقدام کردیم و باردار شدم . انقدر بارداری نرمال و بدون هیچ علائمی داشتم ک هیچ کسی متوجه نشد تا اینکه خودمون اعلامش کردیم .. اما بازم اقوام دور نمیدونستن . همه چیز عالی بود تا اینکه ... برای چکاپ هفته 30 رفتم ک سونو رو انجام بدم 29 ابان ماه رفتم صدای قلب پسرمو شنیدم تا برای 5اذر سونو بدم و ببینمش .... سکسه هاشو حس میکردم و تکوناش ک منو از جام میپروند . یهو نفهمیدم چی شد ک دیگه تکون نخورد . 😢 ..... اخرشو بگم ک .... نشد تکوناشو تو سونو ببینم از شیطنت بند ناف پیچوند دور گردنش .. پسرم .. پاره تنم .. تو دلم پر کشید ... ❤😭😭😭😭

الان شش ماه و نیم میگذره با تمام سختی ها و دل شکستنا میخوام پر انرژی برای  بعدی اقدام کنم .❤

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ۹ماه پیش جنینم  اخر ماه ۳   ایست قلبی شد ...جنینی که بعد از ۱۳سال ازدواج  با تخمک اهدای باردار شدم  جنینی که با اومدنش    دنیای امید به من داد و با رفتنش   گیسام سفید شد و   قلبم ضعیف   ولی   مقدارت خدا و حکمت خدا رو  سرمشق خودم کردم   تا به لطف مهربونی  و بخشش دوباره یه معجزه برام پیش بیاره    

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

وای عزیزم درکت میکنم تاپیک های منم هست دوست داشتی بخون منم داغونم حسرت به دل موندم و دیگه نمیتونم مادر بشم 

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
وای عزیزم درکت میکنم تاپیک های منم هست دوست داشتی بخون منم داغونم حسرت به دل موندم و دیگه نمیتونم ما ...

عزیز دلم منم بعد از 7سال خواستم این شد. انشاله لطف خدا شامل حالت میشه گلم

منم ۹ماه پیش جنینم  اخر ماه ۳   ایست قلبی شد ...جنینی که بعد از ۱۳سال ازدواج  با تخمک ...

منم امیدم ب خداست . تو هم ناامید نباش فداتشم 

ایشاالله خدا یه دوقلوشو بهت بده

منتظر اون لحظه هستم ک بتونم اون دوره شیرینو دوباره و ب لطف خدا ب پایان برسونم بچمو بغل بگیرم ❤

منم امیدم ب خداست . تو هم ناامید نباش فداتشم 

پیامکت دوباره چشم هام و خیس کرد خدا رو قسم میدم به چشم های خیس رقیه و علی اصغر  امام حسین علیه السلام  به   چشم های خیس رباب    که  یه نگاهی کنه و از بهترین مخلوقاتش   با عافیت و برکت و میمنت بهمون بده ..

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
پیامکت دوباره چشم هام و خیس کرد خدا رو قسم میدم به چشم های خیس رقیه و علی اصغر  امام حسین علیه ...

عزیز دلمی . الهی امین . نی نی سایت خیلی خوبه اولش ک اومدم نا امیدانه برداشت میکردم و میخوندم اما سعی کردم ب خودم بیام و خودمو جم و جور کنم . و خواشتم با اتفاقی برام افتاده ب همه این انرژی و امید رو بدم .. توکل ب خدا 🙏

2706