2703
2553
عنوان

بچه ها بخدا با گریه دارم مینویسم دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم بزور طلاقشو میگرفتم خودم میوردم نگهش میداشتم ، یه عمری اون پشتم بوده حمایتم کرده حالا نوبت منه

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
2456
وقتی بابات پول نمیده تو بهش فعلا بده بره سریعتر دکتر که واجبه

میخواستم الان ب شوهرم بگم  همیشه بعد کابوس ها دلداریم میداد  اینبار گف سیس سیس بزار بخوابم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

خدا نجات بده مامانتو الهی... الهی خدا مامانتو ۱۲۰ ساله کنه همیشه کنارت باشه ... ولی یه چیزی بهت میگم گوش کن عزیزم دکتر وظیفشه که بدترین حالت رو بگه حای اگه اینطور نیست... به مامانت بگو دیگه تا یه سال رابطه نداشته باشن تا خوب شه‌.. مردک بره زن دیگه بگیره😑

خدایا مرسی❤️💋
2714

اللهی کور شم،ولی باباتم دعا نکن گلم ایشالللللله خدا خودش جواب میده

خواهری اگه هرچیزی نیاز داشتی بگو در خدمتیم درسته اینجا همدیگه رو نمیشناسیم ولی ادم ک هستیم، در خدمتم با جونو دل

میخواستم الان ب شوهرم بگم  همیشه بعد کابوس ها دلداریم میداد  اینبار گف سیس سیس بزار بخوابم

حق داره دیگه خسته شده بدبخت زن شاداب میخواد 

انقدر خودتو اذیت نکن قوی باش ... مامانتو جمع و جور کن ...بعدشم به فکر طراوت زندگیه خودتم باش...

خدایا مرسی❤️💋

ای وای خدا😢😢 دلم اتیشگرفت گلم دلم خیلی برا مامانتون سوخت خب ولی کاش نذارس این چیزارو شوهرت بدونه که خدای نکرده تو سرت بزنه و علیه خودت استفاده کنه از برخورد امشبش این برداشتو کردم براش مهم نیست و خدای نکرده میترسم اونم مثل مردی که باعث تولدت شده !! اسمشو مدرنمیشه گذاشت اذیتت کنه

2706