2726
عنوان

با این حجم از خیانت و بی چشم و رویی مردا ترجیح میدم طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 34 پست

۹۵ درصد مردا خیانت میکنن 😒 

حالا شده یواشکی زیر چشمی زن مردم نگا کنن 😒 

تا س ک س با طرف 

عاشق شدناشون 😬😬😬 

خیلی چیزای دیگه 

اکثرن  دنبال سرگرمی هستن .زن خودشون دارن ها 😒 

ولی میگن از اونورم حوصلمون سر نره 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
عزیزم چرا پیش داوری میکنی؟همه مث هم نیستن که،بعدشم آقایونم بایدهمینوبگن اونوقت،چون طرف خیانت آقا ؛یه ...

مردا معمولا با یه مطلقه یا دختر مجرد ب زناشون خیانت میکنن کم پیش میاد با زن شوهر دار غلطی بکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک‌اون خانمه رو خوندی ک شوهرش میخواد بپیچوندش ب بهانه ماموریت بره شمال؟  شوهر منم فردا قرار ...

جای تو باشم نی نی سایت پاک میکنم همه چیزایی ک خوندم فراموش میکنم و زندگیمو ادامه میدم ۶۰ درصد تاپیک های نی نی سایت دروغه یا برای سرکاری یا شکستن قبح گناه انقدر زود باور نباش

شکاک چیه آدم سالم میاد تو این سایت دیوانه میشه  یعنی واقعا شما فکرت درگیر نمیشه وقتی این همه خ ...

من مجردم ولی سعی کن از این فکرا نکنی چون ممکنه جذبش کنی

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2728
تاپیک‌اون خانمه رو خوندی ک شوهرش میخواد بپیچوندش ب بهانه ماموریت بره شمال؟  شوهر منم فردا قرار ...

بیخیال تروخدا بنده خدا...باهاش حرف بزن

...فکر بد نکن به بد ادم گرفتار میشه...زندگیتو بسپار دست خدا

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
بیخیال عزیزم زندگیتو به باد نده اینا خیلیاشون توهم و بزرگ نماییه

باورم نمیکنن خدا لعنتشون کنه داستان نسازن اسکل کنن اینارو

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
مردها بعضاً پولدار میشن هاااار میشن 

امروز ی مطلب خوندم راجب همین 

میگفت مردا وقتی پولدار میشن حس میکنن ب زنای بیشتری نیاز دارن اما زنا وقتی پولدار میشن حس میکنن ب هیچ مردی نیاز ندارن

شکاک چیه آدم سالم میاد تو این سایت دیوانه میشه  یعنی واقعا شما فکرت درگیر نمیشه وقتی این همه خ ...

شما فکرت درگیر نمیشه وقتی متوجه میشی بیشتر از نصف این داستانا دروغن؟  درگیر اینکه هدفشون چیه که میان این دروغارو میگن؟

حالا فرض کنیم که همشون واقعین( که نیستن) به نظرت زنایی که خیانت میکنن هم میان جار بزنن بگن ما خائنیم؟  نه.. فقط یه سری داستانارو از زیون زنا میشنویم دلیل بر درست بودن و واقعی بودنش نیست

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
مردا معمولا با یه مطلقه یا دختر مجرد ب زناشون خیانت میکنن کم پیش میاد با زن شوهر دار غلطی بکنن

عزیزم معلومه ذهنیتت حسابی بد شده،خب عزیزم چرا لقمه رو دورسرت میچرخونی؟اگرسایت باعث شده بدبین شی،سایت نیا😊

انقد تاپیک خیانت دیدم فکرم درگیره همش

عزيزم خيانت خانما هم زياد شده مردامونم چشمشون ترسيده

ولي هميشه دو چيزو بدون

زمين گرده

و اينكه هر جوري باشي يكي سر راهه قرار ميگيره شبيهه خودت...

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
تو سایت هر چی میبینم خیانته 😥

درووغه خاهر من عین داستان این زنو یکی ب اسم یلدا تعریف میکرد حرفا یکی کارا یکی چقد ساده این

چرا هرچی اتفاقه برا زنای اینجا میوفته؟ اطرافتو نگا کن اینجا مجازیه

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
2706