2726

و تا آخر عمر مجرد بمونم 

فک کن یکی از این اتفاقا برای من بیوفته میمیرم مطمئنا 

بعضی تاپیکا قلب منو ب درد میاره چ برسه ب کسی ک بلا سرش اومده 

بعضی وقتا میگم طلاق بگیرم تو خونه پیر بشم بهتره تا خدایی نکرده یه روز یه هم جنس بیاد و نابودم کنه

😐 میخوای یکم صبر کن با این حجم از شکاک بودن لازم نیست طلاق بگیری بنده خدا سکته میکنه از دستت خودش می افته 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیخیال عزیزم زندگیتو به باد نده اینا خیلیاشون توهم و بزرگ نماییه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

چرا  ب یه همسر خوب و متعهد  و  زندگی عالی  و پیر شدن در کنار  هم  فکر نمی کنید و ب اینا بال و پر نمی دید ؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
افرا جون نصف شبی چ فکرای ب سرت زده برو بخواب

تاپیک‌اون خانمه رو خوندی ک شوهرش میخواد بپیچوندش ب بهانه ماموریت بره شمال؟ 

شوهر منم فردا قراره بره شمال الان ذهنم همش درگیره ک نکنه اونم ب من دروغکی گفته برای کار میرم اعصابم خورده

همه مردا این نیستن. همونطوری که همه زن ها یه شکل نیستن. میشه گفت خیلی از زن ها تو این سایت تو انتخاب همسرشون عجله کردن و زن هر آسمون جلی شدن. وگرنه من به شخصه پارتنرم کلی موقعیت داشته واسه خیانت ولی نکرده این کار رو

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
😐 میخوای یکم صبر کن با این حجم از شکاک بودن لازم نیست طلاق بگیری بنده خدا سکته میکنه از دستت خودش م ...

شکاک چیه آدم سالم میاد تو این سایت دیوانه میشه 

یعنی واقعا شما فکرت درگیر نمیشه وقتی این همه خیانت میبینی ؟

2706