1507
1411

و تا آخر عمر مجرد بمونم 

فک کن یکی از این اتفاقا برای من بیوفته میمیرم مطمئنا 

بعضی تاپیکا قلب منو ب درد میاره چ برسه ب کسی ک بلا سرش اومده 

بعضی وقتا میگم طلاق بگیرم تو خونه پیر بشم بهتره تا خدایی نکرده یه روز یه هم جنس بیاد و نابودم کنه

😐 میخوای یکم صبر کن با این حجم از شکاک بودن لازم نیست طلاق بگیری بنده خدا سکته میکنه از دستت خودش می افته 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

1436

عزیزم چرا پیش داوری میکنی؟همه مث هم نیستن که،بعدشم آقایونم بایدهمینوبگن اونوقت،چون طرف خیانت آقا ؛یه خانومه دیگه

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍

بیخیال عزیزم زندگیتو به باد نده اینا خیلیاشون توهم و بزرگ نماییه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

چرا  ب یه همسر خوب و متعهد  و  زندگی عالی  و پیر شدن در کنار  هم  فکر نمی کنید و ب اینا بال و پر نمی دید ؟!

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1334
افرا جون نصف شبی چ فکرای ب سرت زده برو بخواب

تاپیک‌اون خانمه رو خوندی ک شوهرش میخواد بپیچوندش ب بهانه ماموریت بره شمال؟ 

شوهر منم فردا قراره بره شمال الان ذهنم همش درگیره ک نکنه اونم ب من دروغکی گفته برای کار میرم اعصابم خورده

همه مردا این نیستن. همونطوری که همه زن ها یه شکل نیستن. میشه گفت خیلی از زن ها تو این سایت تو انتخاب همسرشون عجله کردن و زن هر آسمون جلی شدن. وگرنه من به شخصه پارتنرم کلی موقعیت داشته واسه خیانت ولی نکرده این کار رو

افکار پوسیده هیچوقت خود بخود نابود نمی‌شود. چه بسیار کسانی که پایبند به هیچگونه فکر و عقیده‌ای نمی‌باشند ولی در موضوع خرافات خونسردی خود را از دست می‌دهند و این از آنجا ناشی می‌شود که عوام این افکار را به گوش بچه خوانده‌است و بعد از آنکه بزرگ می‌شود هر گونه فکر و عقیده‌ای را می‌تواند بسنجد، قبول یا رد بکند مگر خرافات را. چون از بچگی به او تلقین شده و هیچ موقع نتوانسته آن را امتحان بکند. از این جهت تأثیر خودش را همیشه نگه می‌دارد و پیوسته قوی تر می‌شود
😐 میخوای یکم صبر کن با این حجم از شکاک بودن لازم نیست طلاق بگیری بنده خدا سکته میکنه از دستت خودش م ...

شکاک چیه آدم سالم میاد تو این سایت دیوانه میشه 

یعنی واقعا شما فکرت درگیر نمیشه وقتی این همه خیانت میبینی ؟

1396

۹۵ درصد مردا خیانت میکنن 😒 

حالا شده یواشکی زیر چشمی زن مردم نگا کنن 😒 

تا س ک س با طرف 

عاشق شدناشون 😬😬😬 

خیلی چیزای دیگه 

اکثرن  دنبال سرگرمی هستن .زن خودشون دارن ها 😒 

ولی میگن از اونورم حوصلمون سر نره 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
عزیزم چرا پیش داوری میکنی؟همه مث هم نیستن که،بعدشم آقایونم بایدهمینوبگن اونوقت،چون طرف خیانت آقا ؛یه ...

مردا معمولا با یه مطلقه یا دختر مجرد ب زناشون خیانت میکنن کم پیش میاد با زن شوهر دار غلطی بکنن

تاپیک‌اون خانمه رو خوندی ک شوهرش میخواد بپیچوندش ب بهانه ماموریت بره شمال؟  شوهر منم فردا قرار ...

جای تو باشم نی نی سایت پاک میکنم همه چیزایی ک خوندم فراموش میکنم و زندگیمو ادامه میدم ۶۰ درصد تاپیک های نی نی سایت دروغه یا برای سرکاری یا شکستن قبح گناه انقدر زود باور نباش

شکاک چیه آدم سالم میاد تو این سایت دیوانه میشه  یعنی واقعا شما فکرت درگیر نمیشه وقتی این همه خ ...

من مجردم ولی سعی کن از این فکرا نکنی چون ممکنه جذبش کنی

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
1514