2726
عنوان

مادرشوهر خواهرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 54 پست
نه ادمای صاف واصیل ودرست حسابی شهرن بعدسه سال کوچکترین چیزی ندیدم ازشون 

انشا..که همین باشه گلم

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم  میگم وضعیتت رو خوندم من الان ۳۶هفته و۵روزم  دکترا میگن بدن خوبی داری برای ز ...

تمرين كن بده شوهرت و يا خودت با روغن زيتون ناحيه پرينه رو ماساژ بديد تا كم كم مشكل حساسيتت رفع بشه ،واژينيسموس نداشتي قبلان ؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
سلام عزیزم  میگم وضعیتت رو خوندم من الان ۳۶هفته و۵روزم  دکترا میگن بدن خوبی داری برای ز ...

منم اینجوربودم امایکی دوبار که بذاری دیگه عادی میشه سعی کن اون لحظه به چیزدیگه فکرکنی وسرتوگرم کنی

2728
ای ای منم دلم تنگ شدبراعقد که میموندم پیششون واقعاخوش میگذشت

والا من خیلی نمیرم بخاطر کلاسا و باشگام ، میتونم ماهی یه شب برم ، نامزدم میاد خونه ما چون کارشم سمت خودمونه ، حالا کلاسم تموم شده باشگامم یه هفته تعطیل کردم گفتم برم یه سر اونجا از عید نرفتم هنوز 😂

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
وایی گفتی جوگیر  یه تاپیک بود گفته بود از جوگیری هاتون بگین ...یکی از بچه‌ها گفت شب عروسیم بلن ...

خدا خیرت بده یه ساعت دارم میخونم گوزو چیه عروس گوزید مادرشوهرش چیشد بااین غلط املاییت گوزیدی تومخم نصف شبی

خدایا خستم 
سلام ببخشید😥 کسی واژينيسموس داشته باشه زایمان طبیعی میتونه بکنه؟

بله مشكلي نداره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
منم اینجوربودم امایکی دوبار که بذاری دیگه عادی میشه سعی کن اون لحظه به چیزدیگه فکرکنی وسرتوگرم کنی

بخدا نمیشه دارم روانی میشم 

دکترم خیلی خوب بود دید اینحورم میگه واسه زایمانت نمیام😑

خدا خیرت بده یه ساعت دارم میخونم گوزو چیه عروس گوزید مادرشوهرش چیشد بااین غلط املاییت گوزیدی تومخم ن ...

😂😂😂😂

خوب میپرسیدی تا انقدر مخت رگ به رگ نشه

ببخشید🌹❤

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
تمرين كن بده شوهرت و يا خودت با روغن زيتون ناحيه پرينه رو ماساژ بديد تا كم كم مشكل حساسيتت رفع بشه ، ...

اتفاقا از امشب همین کار رو با کلوتریمازول ۱درصد ک دکتر نوشت  انجام دادیم

چرا داشتم ولی کاملا برطرف شده بود حالا برگشته

2706