2410
2553
عنوان

مادرشوهر خواهرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداحفظش کنه  براتون حتماشماهم عروس خوبی هستین

نميدونم ولي اون كلان انسان خوبيه خيلي خيلي منطقي و عاقل و با محبت شايد اگر اون بد بود نا خودآگاه منم بد ميشدم و خوبي الان من پاسخي به محبت هاي اونه 💝

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2720
شايد تازه عروسي كردي منم اولا ازين جوگيريها زيادداشتم

وایی گفتی جوگیر 

یه تاپیک بود گفته بود از جوگیری هاتون بگین ...یکی از بچه‌ها گفت شب عروسیم بلند گو زو گرفتم و از مادر شوهرم تشکر کردن بابت پسرش😥

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

هنوز نشناختیشون! چند وقته دیگه خودت یه حرفت خندت میگیره

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2714
وایی گفتی جوگیر  یه تاپیک بود گفته بود از جوگیری هاتون بگین ...یکی از بچه‌ها گفت شب عروسیم بلن ...

🤣🤣🤣

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
من به شوهرم كاري ندارم خوبي اون جدا مادر شوهرم خودش به تنهايي فرشته است 💝💝💝

سلام عزیزم 

میگم وضعیتت رو خوندم

من الان ۳۶هفته و۵روزم 

دکترا میگن بدن خوبی داری برای زایمان طبیعی ولی موقع ک میخان معاینه ام کنن بی اختیار پاهام رو قفل میکنم نمیدونم چکار کنم

نه الان سه ساله واقعاخوبن خب ازاری بهم نمیرسونن

خداروشكر ولي من سال اول ازدواج عين خونواده ي خودم ميدونسام به چندماه نكشيد كاري باهام كردن همه مونده بودن

هركي ديگه جاي من بود خيلي وقت بود رفته بود

اللهم عجل لولیک الفرج ...
2706