1265
1254
عنوان

مادرشوهر خواهرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 54 پست
شايد تازه عروسي كردي منم اولا ازين جوگيريها زيادداشتم

وایی گفتی جوگیر 

یه تاپیک بود گفته بود از جوگیری هاتون بگین ...یکی از بچه‌ها گفت شب عروسیم بلند گو زو گرفتم و از مادر شوهرم تشکر کردن بابت پسرش😥

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279
من به شوهرم كاري ندارم خوبي اون جدا مادر شوهرم خودش به تنهايي فرشته است 💝💝💝

سلام عزیزم 

میگم وضعیتت رو خوندم

من الان ۳۶هفته و۵روزم 

دکترا میگن بدن خوبی داری برای زایمان طبیعی ولی موقع ک میخان معاینه ام کنن بی اختیار پاهام رو قفل میکنم نمیدونم چکار کنم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم دو سال و نیم ازدواج کردم ...مادرشوهر ، پدرشوهرم خدا خیرشون بده بی آزارن ..خواهر شوهرم ندارم ...جاری ها هم کاری باهاشون ندارم و اونام همینطور

خدا روشکر😁

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخش کوچولو اینجا جای خوبی نیست داری میای...ببخش کوچولو تو حاصل ترس مادرتی😪
نه الان سه ساله واقعاخوبن خب ازاری بهم نمیرسونن

خداروشكر ولي من سال اول ازدواج عين خونواده ي خودم ميدونسام به چندماه نكشيد كاري باهام كردن همه مونده بودن

هركي ديگه جاي من بود خيلي وقت بود رفته بود

1221
سلام عزیزم  میگم وضعیتت رو خوندم من الان ۳۶هفته و۵روزم  دکترا میگن بدن خوبی داری برای ز ...

تمرين كن بده شوهرت و يا خودت با روغن زيتون ناحيه پرينه رو ماساژ بديد تا كم كم مشكل حساسيتت رفع بشه ،واژينيسموس نداشتي قبلان ؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد
سلام عزیزم  میگم وضعیتت رو خوندم من الان ۳۶هفته و۵روزم  دکترا میگن بدن خوبی داری برای ز ...

منم اینجوربودم امایکی دوبار که بذاری دیگه عادی میشه سعی کن اون لحظه به چیزدیگه فکرکنی وسرتوگرم کنی

ای ای منم دلم تنگ شدبراعقد که میموندم پیششون واقعاخوش میگذشت

والا من خیلی نمیرم بخاطر کلاسا و باشگام ، میتونم ماهی یه شب برم ، نامزدم میاد خونه ما چون کارشم سمت خودمونه ، حالا کلاسم تموم شده باشگامم یه هفته تعطیل کردم گفتم برم یه سر اونجا از عید نرفتم هنوز 😂

اگه همونقدر که ناراحت کردن آدما رو بلدیم خندونشون رو هم یاد گرفته بودیم ، دنیا جای قشنگتری میبود 😐
1226
وایی گفتی جوگیر  یه تاپیک بود گفته بود از جوگیری هاتون بگین ...یکی از بچه‌ها گفت شب عروسیم بلن ...

خدا خیرت بده یه ساعت دارم میخونم گوزو چیه عروس گوزید مادرشوهرش چیشد بااین غلط املاییت گوزیدی تومخم نصف شبی

تمرين كن بده شوهرت و يا خودت با روغن زيتون ناحيه پرينه رو ماساژ بديد تا كم كم مشكل حساسيتت رفع بشه ، ...

سلام ببخشید😥 کسی واژينيسموس داشته باشه زایمان طبیعی میتونه بکنه؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخش کوچولو اینجا جای خوبی نیست داری میای...ببخش کوچولو تو حاصل ترس مادرتی😪
سلام ببخشید😥 کسی واژينيسموس داشته باشه زایمان طبیعی میتونه بکنه؟

بله مشكلي نداره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد
منم اینجوربودم امایکی دوبار که بذاری دیگه عادی میشه سعی کن اون لحظه به چیزدیگه فکرکنی وسرتوگرم کنی

بخدا نمیشه دارم روانی میشم 

دکترم خیلی خوب بود دید اینحورم میگه واسه زایمانت نمیام😑

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40