2410
2553
عنوان

بخاطر کنکور افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2790 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
الان همسرت خوابه ؟  برو یه پسن گردنی بزن  بهش بیدار شه اشتی کنید کلی هم میخندید😐 بعدم ک ...

😂😂😂😂اخه تا وقتی خودم ناراحتم دلم نمیخواد اشتی کنیم اون بیچاره میگه فدای سرت نشد سال بعد .امشبم کلی بام حرف میزد شوخی میکرد ولی من ناراحت بودم 😶😑

2714
😂😂😂😂اخه تا وقتی خودم ناراحتم دلم نمیخواد اشتی کنیم اون بیچاره میگه فدای سرت نشد سال بعد .امشبم ک ...

اوه چه  بد اخلاق 😐یکم مهربون باش بابا 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
بخاطر بیکاری از رشته قبلیم انصراف دادم الان هدفم رشته های تاپ تجربی!😐البته بود الان ک نمیدونم رشته ...

چند سالته؟ من معماری خوندم کلییی کار باید کنم تا به پول برسه. میخواستم برم یه چی دیگه یاد بگیرم ولی میگم دیگه این شاخه اون شاخه نپرم

Akhe hadaf reshtehaye top tajrobi boode,be oonam omidi nist Yani???a

هیییی من خودم یکی از اون رشته ها خوندم😞😫کاش نمیخوندم تف  به من 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2706