1147
1254
عنوان

فردا میریم محضرواسه طلاق توافقی..

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 120 پست
خیلی قهرکردم رفتمو برگشتم سری آخرداداشام گفتن اگه بری دیگه حق برگشت نداری... میرم التماس میکنم ببخش ...

با دونستن این چیزا باز خودسرانه تصمیم میگیری ؟ برو با خانوادت صحبت کن ، بخاطر بچت ، اگه قبولت نکنن با یه بچه اواره کوچه خیابون میشی خدایی نکرده

براى چیزى که میخواى تلاش کن نه آرزو 😊💪

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

طلاقتت ذو درست میدونم بعد از خوندن تاپیکهات اما توافق ی بودنشو نه.. چرا دنبال حق و حقوقت نبودی؟؟ بخاطر بچه؟؟

ضمننا میشه تو ضیح بدی چرا شوهرت اینجور شده اینجور بود با شد؟؟

کسی بهش یاد میده

مثلا مادرش؟

1279
منم دلم میخاد طلاق بگیرم ولی هیچ پولی ندارم که بعدا بتونم مستقل باشم خیلی تو عذابم

میتونی کم کم تو زندگیت جمع کنی ، مثلا اگه طلا داری بفروش یا وسایلی که استفاده نمیکنی ، اینجوری وقتی دستت باز شد میتونی طلاق بگیری

براى چیزى که میخواى تلاش کن نه آرزو 😊💪
حضانتشو گفتم میگیرم مهرمو میبخشم

عزیزم کاش مهرتو نمی بخشیدی اشتباه کردی تا هفت سالگی بچه پیشت بود کاش نمیکردی اسن کار رو 

پدرم عشقم به رحمت خدا رفتند هر کی امضام را میخونه بیزحمت برا شادی روح عزیزترینم صلوات بفرسته ممنون

اولا بهتون تبریک میگم...میدونی چرا؟بچه ای که توی خونه ای که همش جنگ و دعوا هست بزرگ شه واقعا عقده ای میشه و آینده ای نداره ...پس قوی باش...ببین به حرف هیچکس هم گوش نده وسعی کن روپای خودت بایستی...اطمینان داشته باش برا پسرت هم خوبه

ببین فکر کن ۳۰ سال با این مرد بیمار زندگی کردی بخدا میشی یه آدم افسرده وبی امید...خیلی سخته...

دوما حتما برو سرکار

سوما شما هنوز خیلی جوانی شانس زیادی داری 

ببین تو این مملکت خراب شده است که میگن بسوز و بساز وتمام حقا با مرداست...درصورتی که در اروپا شرایط بعد از جدایی برای هردو خوبه....اصلا ناراحت نباش

البته اوایل ممکنه گریه کنی ...غصه بخوری ولی طبیعیه...این مردی که تو میگی نبودش بهتر از بودش هست

خیلی شجاعی آفرین....امیدوارم موفق باشی

بچه های ما مادر تو سری خور وکتک خوروحقیر نمی خوان

1274
طلاقتت ذو درست میدونم بعد از خوندن تاپیکهات اما توافق ی بودنشو نه.. چرا دنبال حق و حقوقت نبودی؟؟ بخا ...

نه خانوادش خوبن.. خودش خیلی خودخواهه میگه زن بامرد یکی نیس مرد آزاده ولی زن باید فقط خونه باشه هیچ اختیاری نداشته باش... من خونه بابام خیلی آزاد بودم امابعد ازدواج همه چی واسم ممنوع شد لباسای بیرونم زورکیه... تنهانمیتونم برم بیرون باهیچکس معاشرت ندارم

تمام حق وحقوقمو بخشیدم درازای حضانت عشقم

چه اشتباهی کردی منم جداشدم همین تازگی یه دختر ۱۶ماهه دارم ولی اصلاا نباید حقتو میدادی ک بچه بگیری وکیلم میگف ۹۰درصد خانوما بعد ازاینکه حضانت میگیرین پشیمون میشن تو این اوضاع نگهداری بچه خیلی سختههه حقتم ک نگرفتی چجوری میخوای خرج بچتو بدی چجوری میخوای بری سره کار؟؟یکم فک کن احساسی تصمیم نگیر بچه فردا پس فردا بهت نمیگه باریکلا ک منو ب سختی بزرگ کردی میکه میخواستی بدیم بابام تو ناز ونعمت بودم 

درک نمیکنم کسایی ک میگن چرا بچه اوردی،چرا بچه دار شدی

خب عزیز من اونموقع ک دلش بچه خواسته حتما امیدی داشته برا زندگیش

اما الان دیگه به تهش رسیده،نمیتونه ادامه بده

☆خانه ام ابریست..،اما در خیال روزهای روشنم☆
1226
درک نمیکنم کسایی ک میگن چرا بچه اوردی،چرا بچه دار شدی خب عزیز من اونموقع ک دلش بچه خواسته حتما امید ...

میگه اخلاق شوهرم اینه چطور تا مطمئن نشده از رابطه شون امید داشته؟؟

عزیزم کاش مهرتو نمی بخشیدی اشتباه کردی تا هفت سالگی بچه پیشت بود کاش نمیکردی اسن کار رو 

درسته بعد از اونم باز خودش تصمیم میگیره که صدرصد مادرشو انتخاب میکنه..

به نظرم تو‌ خونت بشین مهرتو بزار اجرا

تو که همه چیو کوفتت کرده توام ماهی ازش یه ربع بگیر کوفتش کن بشین زندگیتم کن بچتو بزرگ کن یه مدت که گذشت پدرشو دراوردی پول هم جمع کردی جدا شو برو واسه خودت زندگی کن

اولا بهتون تبریک میگم...میدونی چرا؟بچه ای که توی خونه ای که همش جنگ و دعوا هست بزرگ شه واقعا عقده ای ...

ازاینکه مدام جلوی پسرم کتکم میزد فحش میداد داغون شدم

گریه های پسرم وقتی که تنش میلرزه داغونم میکنه...

1241