1265
1273
عنوان

فردا میریم محضرواسه طلاق توافقی..

1776 بازدید | 120 پست

همه کاراشو کردیم رای دادگاه هم صادرشده

بدون اینکه کسی بفهمه چون حوصله دخالت وحرف شنیدن نداشتیم.‌ 

فقط نمیدونم بایدخوشحال باشم یاناراحت یه پسر هجده ماهه دارم دلم براش میسوزه.

نمیدونم چرا سرنوشتم این شد منی که اینهمه عاشق تشکیل خانواده وبچه بودم منی که اینهمه فعال وشاد بودم دوس داشتم شوهرم رفیقم باشه اما نشد خیلی اذیتم کرد خیلی محدودو سرکوبم کرد خیلی فحش وکتک خوردم.

دوسش دارم ولی میدونم اون نداره چون اگه داشت انقد راحت هروز نمیگفت من بزرگترین اشتباه زندگیش بودم😢

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

برو و قوي باش زندگيت رو بساز خيلي بهتر از قبل موفق باشي عزيزم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد
1281

کتک و فحش و اذیت و سرکوفت

قطعا باید جشن بگیری 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1167

💔💔💔💔😌بچه۱۸ ماهه

وقتی بابات دستمومیگیره و میگه مامانت واسه منه وتوپاهاتو محکم میکوبی رو زمین و باعصبانیت معصوم کودکانت واشک تو چشات میگی نهههه مامانی منه وبغلم میکنی..چقدر حس خوبی دارم.....اون لحظه دنیا مال من میشه دنیای من
1241