2726
واااا این چه مدله دیگه من همون جلسه اول نتیجشو دیدم گول این حرفارو نخورید اینا رو میگن ک جلسات رو بی ...

نگا کن 

من جلسه اول موها ریخت بعد 40 روز در اومد همونجور ضخیم 

جلسه دوم ریخت بعد سی روز در اومد ضخیم 

جلسه سوم ریخت بعد 20 روز دراومد اول نازک بود بعد ضخیم شد 

منم دیدم فایده نداره دیگه نرفتم تو اینجور نبودی؟😖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید برای شما چیزی نمیشه😅 4 ساله نمیتونم برم، اونایی که تخفیف میزند بنظرم قابل اعتماد نیستن 

نه عزیزم من اینجایی که میرم از تخفیفان پیدا کردم خیلی راضی ام نظرات و بخون بعد راحت تر میتونی تصمیم بگیری

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2728
زیر بغلو میخوام اتفاقا و رو کمر و صورت بقیه حله

زیر بغل رو دکتر دوستم( دوستم توده سرطانی تو سینش داشت) گفته بود خطرناکه نکنید بهتره منم بیخیالش شدم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
نه عزیزم من اینجایی که میرم از تخفیفان پیدا کردم خیلی راضی ام نظرات و بخون بعد راحت تر میتونی تصمیم ...

کجا رفتی من میخوام جای مطمئن برم چون پلی کیستیکم 5 سال پیش رفتم صورتمو بیشتر هم شد 😕

🤍
زیر بغل رو دکتر دوستم( دوستم توده سرطانی تو سینش داشت) گفته بود خطرناکه نکنید بهتره منم بیخیالش شدم

وای انشالله خدا شفا بهش بده

منم دو دلم اصلا پدرم دراومده شدیییییییییییییییییید

واااا این چه مدله دیگه من همون جلسه اول نتیجشو دیدم گول این حرفارو نخورید اینا رو میگن ک جلسات رو بی ...

عزیزم میشه بپرسم کجا میری و دستگاهش چیه منم مثل شما۶جلسه رفتم بی فایده.

سلام...

استفاده از نوره یا واجبی که خاصیت ضد سرطان داره. حتما باید نوره یا واجبی سنتی و اصل استفاده بشه. در روایات هم بسیار توصیه شده استفاده از این ماده برای زدودن موهای زائد چه برای زنان چه برای مردان. حتی بوی نوره هم برای سلامتی خوبه. یک خانمی در همین سایت دیدم که گفته بود یکی از اقوامش غده در سینه داشته مدتی نوره مصرف کرده بوده و بعد به دکتر مراجعه میکنه و متوجه میشه غده کوچک شده. نوره باعث روشن شدن پوست هم میشه. یکسری بیماری های پوستی رو هم از بین میبره یا کاهش میده. مثلا انواع خال های گوشتی... زگیل، میخچه، منگوله های پوستی. 

یکی از موارد تشکیل دهنده نوره آرسنیکه که با تغییراتی ازش داروی سرطان می گیرن. 

در ضمن از نوره میشه برای کم کردن موهای بدن یا رفع دائمی استفاده کرد. به این صورت که روز اول برای زدودن مو تایم بگیرید چند دقیقه طول میکشه عمل کنه و موهاتون و ببره. بعد روزهای بعدی به همون تایم بذارید روی جای مو بمونه....یک مدت که هر روز اینکار و انجام بدین باعث میشه ریشه موها بسوزه و یا کم میشه یا کلا درنمیاد. یک روش طبیعی و غیرخطرناک برای خلاصی از موی زائد. البته همونطوری گفته شد محاسن نوره زیاده بنابراین اگر مو هم نباشه در بدن گذاشتنش برای بدن مفیده. 

نوره حتما باید طبیعی و اصل باشه و بوی طبیعی بده تا خواصش اثر بذاره بنابراین از جای مطمئن خرید کنید. 

2706