2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعد از سالها استفاده از ژیلت و اپیلیدی و موم و وکس و واجبی به این نتیجه رسیدم که چرا خییییلی زودتر نرفتم لیزر!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2731
اونکه که بوش کل ساختمونو خبر داره میکنه :-)

چارش یه اسفنده! بعدم جدیدا بو نداره! مارک دپی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
😂😂👌

من بار تو عمرم تیغ مکینه استفاده کردم شد اولین بار و آخرین بار! گوشت مچ پامو خیلی بدجور و زیاد کندم! جاش هنوز هست! الان که گفتی تیغ و مکینه گوشت تنم ریخت😖

خیلیا همین جا تاپیک زدن ک لیزر کردن و موهاشون برگشته بعد از بارداری

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من لیزر کردم سه جلسه ولی واقعا بدتر شد 😕 با اینکه بدنم خیلی کم مو هست فقط بیکینی و زیر بغل یه مقدا ...

عهههه مگه همونجا که رفتی بت نگفتن جلسه ۴م به بعد تازه جواب میگیری؟

دو‌ سه جلسه اول موهات بیشتر میشه جلسه ۸ از بین میره کم کم

من واسه صورتم دارم میرم لیزر جلسه اول تقریبا نصف  بیشترش ریخت دستگاش هم ایلایت بود حالا میخوام واسه پاهامم برم 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
2706