1147
1254
کجا رفتی ؟

من کرجم 

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢

[QUOTE=93470667]اخه هزینه لیزر زیاده و همسرم نمیذاره میترسه عارضه داشته باشه مامانمم مخالفه مخ همسرمو میزنه

هیچ ضرری نداره از این بابت خیالت راحت البته به جز زیر بغل

C'est La vie
هزینش که چیزی نیست عزیزم تو تخفیفان و‌نت برگ خیلی قیمتای خوبی زدن

شاید برای شما چیزی نمیشه😅 4 ساله نمیتونم برم، اونایی که تخفیف میزند بنظرم قابل اعتماد نیستن 

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

من کرجم 

دوره😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
وای چه خوبه اونجوری

خیلی! اصلا راحت شدم از شرشون! من دوتا بچه کوچیک دارم واقعا وقت آنچنان ندارم برا شیو یا اپیلاسیون! پیشنهاد شوهرم بود که برم لیزر راحت بشم از شر موها

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1258
واااا این چه مدله دیگه من همون جلسه اول نتیجشو دیدم گول این حرفارو نخورید اینا رو میگن ک جلسات رو بی ...

نگا کن 

من جلسه اول موها ریخت بعد 40 روز در اومد همونجور ضخیم 

جلسه دوم ریخت بعد سی روز در اومد ضخیم 

جلسه سوم ریخت بعد 20 روز دراومد اول نازک بود بعد ضخیم شد 

منم دیدم فایده نداره دیگه نرفتم تو اینجور نبودی؟😖

بچه ها تهران ترجیحا سمت شرق خوب باشه معرفی کنید که جواب گرفتید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید برای شما چیزی نمیشه😅 4 ساله نمیتونم برم، اونایی که تخفیف میزند بنظرم قابل اعتماد نیستن 

نه عزیزم من اینجایی که میرم از تخفیفان پیدا کردم خیلی راضی ام نظرات و بخون بعد راحت تر میتونی تصمیم بگیری

C'est La vie
1281
نه عزیزم من اینجایی که میرم از تخفیفان پیدا کردم خیلی راضی ام نظرات و بخون بعد راحت تر میتونی تصمیم ...

کجا رفتی من میخوام جای مطمئن برم چون پلی کیستیکم 5 سال پیش رفتم صورتمو بیشتر هم شد 😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

اونجارم لیرز میکنن؟

آخه روم نمیشه!!چجوری.....

وقتی بابات دستمومیگیره و میگه مامانت واسه منه وتوپاهاتو محکم میکوبی رو زمین و باعصبانیت معصوم کودکانت واشک تو چشات میگی نهههه مامانی منه وبغلم میکنی..چقدر حس خوبی دارم.....اون لحظه دنیا مال من میشه دنیای من
زیر بغل رو دکتر دوستم( دوستم توده سرطانی تو سینش داشت) گفته بود خطرناکه نکنید بهتره منم بیخیالش شدم

وای انشالله خدا شفا بهش بده

منم دو دلم اصلا پدرم دراومده شدیییییییییییییییییید

خیلی! اصلا راحت شدم از شرشون! من دوتا بچه کوچیک دارم واقعا وقت آنچنان ندارم برا شیو یا اپیلاسیون! پی ...

کجا رفتی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واااا این چه مدله دیگه من همون جلسه اول نتیجشو دیدم گول این حرفارو نخورید اینا رو میگن ک جلسات رو بی ...

عزیزم میشه بپرسم کجا میری و دستگاهش چیه منم مثل شما۶جلسه رفتم بی فایده.

سلام...

استفاده از نوره یا واجبی که خاصیت ضد سرطان داره. حتما باید نوره یا واجبی سنتی و اصل استفاده بشه. در روایات هم بسیار توصیه شده استفاده از این ماده برای زدودن موهای زائد چه برای زنان چه برای مردان. حتی بوی نوره هم برای سلامتی خوبه. یک خانمی در همین سایت دیدم که گفته بود یکی از اقوامش غده در سینه داشته مدتی نوره مصرف کرده بوده و بعد به دکتر مراجعه میکنه و متوجه میشه غده کوچک شده. نوره باعث روشن شدن پوست هم میشه. یکسری بیماری های پوستی رو هم از بین میبره یا کاهش میده. مثلا انواع خال های گوشتی... زگیل، میخچه، منگوله های پوستی. 

یکی از موارد تشکیل دهنده نوره آرسنیکه که با تغییراتی ازش داروی سرطان می گیرن. 

در ضمن از نوره میشه برای کم کردن موهای بدن یا رفع دائمی استفاده کرد. به این صورت که روز اول برای زدودن مو تایم بگیرید چند دقیقه طول میکشه عمل کنه و موهاتون و ببره. بعد روزهای بعدی به همون تایم بذارید روی جای مو بمونه....یک مدت که هر روز اینکار و انجام بدین باعث میشه ریشه موها بسوزه و یا کم میشه یا کلا درنمیاد. یک روش طبیعی و غیرخطرناک برای خلاصی از موی زائد. البته همونطوری گفته شد محاسن نوره زیاده بنابراین اگر مو هم نباشه در بدن گذاشتنش برای بدن مفیده. 

نوره حتما باید طبیعی و اصل باشه و بوی طبیعی بده تا خواصش اثر بذاره بنابراین از جای مطمئن خرید کنید. 

1252