1147
1254
عنوان

شوهرم ميگه صلاحيت بيرون رفتن از خونرو نداري

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 166 پست

یه سوال وقتی فهمیدداری خفش میکنی کاری نکرد؟

دو اینکه اشتباه کردی رفتی توزندگی یکی دیگه بچه که نبودی الان قلب اونو شکستی وشناسنامشوخراب...

سوما فکرنمیکنم این آقارفتارش عوض شه اصلا فک میکنم از همون اول همون بوده وداشته گولتون میزده وشمام عاشق وکور. یا مشاوره یا طلاق

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
خيلي افسرده شدم فقط دوس دارم بميرم باكوچكترين چيز گريم ميگره موهاي سرم بخاطر افسردگي همش ريخته كاش ب ...

حق داری افسرده باشی 

من وقتی با شوهرم دعوام میشه و قهریم تو خونه ، چندروز مثلا، جایی نمیبرتم و همش تو خونم ، دلم میترکه . 

اونوقت تو ک همش اینجوری هستی ، اونم تو شهر غریب .

فقط از خدا میخوام بهت صبر بده و شوهرتو سر عقل بیاره

ميدونم خيلي داغونم كاش بميرم يا اون بميره

عزیزم خدا نکنه.این آرزو رو نکن.فقط یه تصمیم جدی بگیر. یا برو پیش مشاور تا بتونی بهتر تصمیم بگیری.اگه درست بشو نیست جدا شو.

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

عزیزم رفتارای مشکوک نداره؟ شده با خودش حرف بزنه یا وسواس رفتاری داشته باشه؟ مثلا یه چیز تمیز رو ساعت ...

نه حتي تو خونه من اشپزي و تمييز كاري نميكنم خودش انجام ميده من ديشب تو اتاق جدا خوابيدم ظهر بيدار شدم ديدم رفته رستوران يه ديس از خونه برده بود زرشك پلو بامرغ تزيين شده گذاشته بود رو كابينت منم كمي خوردم چيزي نگفتم 

اوج خوشبختیست...وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد،که دلت میخواهد...
1279
یه سوال وقتی فهمیدداری خفش میکنی کاری نکرد؟ دو اینکه اشتباه کردی رفتی توزندگی یکی دیگه بچه که نبودی ...

نه فقط گفت اين چ كاريه داري ميكني

تلگرام و اینستاش چی؟حکش کن بفهمی دنیای درونیشو

گوشي نداره از گوشي من استفاده ميكنه

درکت میکنم عزیزم شوهرمنم اوایل خیلی بد دل و بدبین بود الانم هست ولی بازم بهتر از قبل شده هرچی بگذره بهترم میشه ولی هیچوقت نگف تو صلاحیت نداری میگف چون خوشگلی دوس ندارم تنها بری بیرون میترسم کسی بهت چیزیربگه... حالا قیافمو ببینی یه چیز سیاسوله داغون ولی خب خرم میکرد با همین حرفا ولی شوهرتو مریضه روانیه از دوس داشتن گذشته

8
چه جوری نه سال باهاش دوست بودی اخلاقشونشناختی مگه میشه مگه داریم

اون موقع بخدا اينجور نبود

1226
در درجه اول بشین با شوهرت قشنگ حرف بزن نه با دعوا .. دیدی آدم نمیشه طلاق.. اسیر که نیستی

خيلي حرف زدم ميگه هرجا ميخواي بري خودم ميبرمت

یکاری کن باهاش خوب رفتارکن شاید نرم شد

اونوقت باهم برید بیرون

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هام خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم ..که پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
بعضی از این سخت گیری ها رو دخترا دوس دارن.ولی نمیدونن که برن زیر یه سقف و با سخت گیرا زندگی کنن آرزو ...

دقيقا

خيلي حرف زدم ميگه هرجا ميخواي بري خودم ميبرمت

این مشکل منم هس

میگه تنها نمیذارم بری

منم هرجا بره میگم منم میام توکه نمیذاری تنها برم

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هام خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم ..که پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
1241