1507

بيكاره چندساله ما قبلش ٩سالي دوست بوديم و منو ب زور ك اين  ست از سرم برداره دادن ب يكي ديگه ك منم نامردي سر يه هفته بهم زدم بابا بعداز ٩سال قبول كرد خودش مدام بادوستاش بيرون من كل شبانه روز تنهام خانوادم ازم دورن تو شهر شوهرم زندگي ميكنيم ،،،كل شب و روز تنهام از  يشب دعوا راه انداختمو وسايلاي خونرو شكوندم امشب ميگه براي اين نميذارم بري بيرون چون صلاحيت بيرون رفتن نداري منم گفتم درو قفل ميكنم از فردا هيچ جا حق رفتن نداري بدون اجازه من ،،،بچه ها تو خونه زندانيم كرده نميذاره اصلا برم بيرون افسرده و رواني شدم ديشب تو خواب بود بالشت گذاشتم رو دهنش خفش كنم حيف اين همه عمري ك به پاش هدر كردم خيلي خسته ام از  دنيا و زندگي ديشب تا صبح فقط گريه كردم

اوج خوشبختیست...وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد،که دلت میخواهد...

ديروز ميگه اگه خوب بودي  ىبار ازدواج نميكردي گفتم من خر بودم ك بخاطر تو بهم زدم ،،،خيلي وقته افسرده شدم اوضاع روحيم داغونه بنظرتون چكار كنم

مجلس مگه رد صلاحیت میکنه؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

بگو توام صلاحيت حرف زدن نداري دهنت رو ببند پاشو برو خونه بابات و نيا يه مدت 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
1334
1474

خیلی ناراحت شدم.فک کن بخاطر یکی بهم بزنی یه رابطه رو .بعد همونو چماق کنه رو سرت.خیلی بیمعرفته

من لیمو بودم اون هلوشو دوست داشت😁من حتی اگر مرادهم بودم،،زندگی بر وفق هوشنگبود🤣😂😁
 مطمعنی ک کاری نکردی و این حرفو میزنه؟

هيچ وقت نرفتم بيرون يك دقيقه ميرم صدبار زنگ ميزنه امارمو ميگيره امشب دعواي بدي كرديم بازم كلي شكستن ظروف و داغون شدن دست خودش

1508