1600
1480
عنوان

شوهرم ميگه صلاحيت بيرون رفتن از خونرو نداري

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 166 پست

سلام شاید یکم خرافاتی باشه .ولی به نظرم شما از اون نفری که یک هفته زنش شدی بعد جدا شدی حلالیت بگیر .خیلی بد گند زدی به زندگیش .حداقل از خدا بخواه .اه مظلوم گیراست می گن می گیره همینه دیگه .راجب شوهرتم این مشکل فقط مشاور می تونه کمکتون کنه .فیلم های دکتر هلاکویی ببین

سه بار طولاني مدت قهر كردم واييييي چطور گريه ميكرد و بر ميگشتم هر بار بدتر از بار قبل ميشد

من اوایل زندگیم همین بود. ولی یهو کودتا کردم. جاهای معقول مثل خرید رفتن  و خونه خانواده ام و اینا رو میرفتم قیامت میکرد میگفتم همینی که هست میگفت برو طلاقت میدم میگفتم اوکی نمیرم مهریه مو بده طلاقم بده بعد میرم . یواش یواش عادت کرد 

ام اس مهمون ناخونده ام شده. اما الان بعد این مدت که فهمیدم سایه اش بالا سرمه عزمم جزم شده که نذارم من رو از آرزوهام دور کنه برام دعا کنید 

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

سلام شاید یکم خرافاتی باشه .ولی به نظرم شما از اون نفری که یک هفته زنش شدی بعد جدا شدی حلالیت بگیر . ...

اون از روز اول ك اومد تو زندگيم ميدونست من عاشق يكي ديگه ام ميتونست ب زور نياد ك يك هفته ام نتونم تحملش كنم

اوج خوشبختیست...وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد،که دلت میخواهد...
من اوایل زندگیم همین بود. ولی یهو کودتا کردم. جاهای معقول مثل خرید رفتن  و خونه خانواده ام و ای ...

منم همين كارو كردم ديگه گفتم جدا ميشم شبي ك اين تاپيك زدم صبحش بردمش دادگاه گفت بيا بريم خونه واست يه ماشين ميخرم ك وقتي نيستم خودت راحت باشي هرجا خواستي بري منم گفتم باشه يك ماه واسه خريدن ماشين وقت ميدم

اوج خوشبختیست...وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد،که دلت میخواهد...
1546
یکم منطقی نیست یعنی طرف می دونست بازم امد جلو ...🤔🤔🤔🤔

البته من فکر می کنم یه بخشی از این موضوع ناشی از عوارض  ازدواج های جدید هستش که با دوستی شروع می شه هستش .می گن تو این ازدواج ها بعد یه مدت که عشق زیاد اولیه فروکش می کنه طرفین به هم شک می کنند نکنه با من بوده با کسی دیگه هم بوده .اخرش معلوم نشد ازدواج سنتی خوبه یا مدرن