1363
1389

بيكاره چندساله ما قبلش ٩سالي دوست بوديم و منو ب زور ك اين  ست از سرم برداره دادن ب يكي ديگه ك منم نامردي سر يه هفته بهم زدم بابا بعداز ٩سال قبول كرد خودش مدام بادوستاش بيرون من كل شبانه روز تنهام خانوادم ازم دورن تو شهر شوهرم زندگي ميكنيم ،،،كل شب و روز تنهام از  يشب دعوا راه انداختمو وسايلاي خونرو شكوندم امشب ميگه براي اين نميذارم بري بيرون چون صلاحيت بيرون رفتن نداري منم گفتم درو قفل ميكنم از فردا هيچ جا حق رفتن نداري بدون اجازه من ،،،بچه ها تو خونه زندانيم كرده نميذاره اصلا برم بيرون افسرده و رواني شدم ديشب تو خواب بود بالشت گذاشتم رو دهنش خفش كنم حيف اين همه عمري ك به پاش هدر كردم خيلي خسته ام از  دنيا و زندگي ديشب تا صبح فقط گريه كردم

اوج خوشبختیست...وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد،که دلت میخواهد...

ديروز ميگه اگه خوب بودي  ىبار ازدواج نميكردي گفتم من خر بودم ك بخاطر تو بهم زدم ،،،خيلي وقته افسرده شدم اوضاع روحيم داغونه بنظرتون چكار كنم

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390

بگو توام صلاحيت حرف زدن نداري دهنت رو ببند پاشو برو خونه بابات و نيا يه مدت 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
1394

خدایی استارتر اگه سرکاری باشه همینجا یقمو پاره میکنم

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             
1403

خیلی ناراحت شدم.فک کن بخاطر یکی بهم بزنی یه رابطه رو .بعد همونو چماق کنه رو سرت.خیلی بیمعرفته

من لیمو بودم اون هلوشو دوست داشت😁من حتی اگر مرادهم بودم،،زندگی بر وفق هوشنگبود🤣😂😁
 مطمعنی ک کاری نکردی و این حرفو میزنه؟

هيچ وقت نرفتم بيرون يك دقيقه ميرم صدبار زنگ ميزنه امارمو ميگيره امشب دعواي بدي كرديم بازم كلي شكستن ظروف و داغون شدن دست خودش

1364