1147
1267

بعضیااا خسته شدن انقد عکس گذاشتم ولییی باز ی عده ندیدن منمم چشممم میذارم باز شوهره خودتونم خارجیههه🤨

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2859724/امشب-ي-سالگي-عقدمون-بودويث-فوتو?postId=93467691#

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

عزیزم تاپیک خوشبختی دفتر چل برگ دیگ نمیزاری؟

عزيزم چرا اين دفعه ولي فكر كنم جدا جدا واسه هر موضوع تاپيك بزنم يعني اموزشه جدا مثلا يكي ازدواج سلامتي پول جذب عشق 

1279
عزيزم چرا اين دفعه ولي فكر كنم جدا جدا واسه هر موضوع تاپيك بزنم يعني اموزشه جدا مثلا يكي ازدواج ...

من پیگیر تاپیکاتم شدید...خیلی ب دلم نشستی

جاداره آدم ب بعضیا بگه:جارو برقی با اینکه میدونه زباله راه نفسشو میبنده بازم هورتش میکشه......جارو برقیتم آشغال!!!😊                                                         اگه حال دلت ی نمه شاد شد برا حال دلم صلوات
قربونت عشقممم مرسييي😍

خدانکنه عززیییزززم

میگم تاپیک جدید کی رامیندازی دقیق؟میخوام همونموقع بیام مستقیم 

جاداره آدم ب بعضیا بگه:جارو برقی با اینکه میدونه زباله راه نفسشو میبنده بازم هورتش میکشه......جارو برقیتم آشغال!!!😊                                                         اگه حال دلت ی نمه شاد شد برا حال دلم صلوات
1221
نمیدونم خوشگلم من تگت میکنم تاپیک بزنم عیبی نداره؟

ن عزیزم هیچ عیبی نداره ممنون

چرا عزيزم ايرانيههه عکسشو ك گذاشتم ني ني سايتيا گفتن شبيه خارجياس😂

اره منم دقیقا به این خاطر گفتم شبیه خارجیاس خوشبخت بشید الهی دوست گلم .امروز اتفاقی عکساتون تو البوم وقیح دیدم بعد الان دیدم قبلا تاپیک عکس گذاشتید گفتم بگم بهتون هرچند مهم نیست الان اینقدر عکس تو اینستا و همه جا هست ولی بازم گفتم شاید دوست نداشته باشی تو البوم وقیح باشی

1226
اره منم دقیقا به این خاطر گفتم شبیه خارجیاس خوشبخت بشید الهی دوست گلم .امروز اتفاقی عکساتون تو البوم ...

قربونت عشقممم مرسي 

بله ديدم ك گذاشته حس ميكنم دختره ولي ديگ كاريشم نميشه كرد خدا خودش جوابشو بده