2703
2553
عنوان

عشق ۸ سالم بعد ۵ سال برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 103 پست
الان چهار سال از ازدواج من میگذره و یه پسر دوساله دارم هنوزم ته دلم دوستش دارم چون نمیتونم خودمو گول ...

بهش فکر نکن عزیزم اگه شما عاشقانه شوهرتو دوست داری خدا روشکر ولی دیگه بهش فکر نکن قسمت هم نبودید بچسب به زندگیت عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی راحت از اینستا بلاکش کن

به گل پسرت و زندگیت فکر کن هز وقت ذهنت چرخید سمتش برو پسرت رو بغل کن و سفت بچسب بهش 

خوبیای همسرت رو یاد اور شو و اینکه الان مسولیت دو تا ادم‌دیگه ام بر دوشته

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2720
الان چهار سال از ازدواج من میگذره و یه پسر دوساله دارم هنوزم ته دلم دوستش دارم چون نمیتونم خودمو گول ...

براش بنویس عشقم ک... لقت من عاشق شوهرمم گمشو 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
انا من شر اعدائک بری الله صمدی 

جاااان؟😮

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

شبا سرما می زارم رو متکا تا بیدار شم خوابشو میبینم کلا به فکر اونم 😭😭😭😭😭😭

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورویادم نیاره

کجا باید بدم که یک شب فکر تو منو راحت بزاره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدا جون خودت کمکمون کن
2714
شبا سرما می زارم رو متکا تا بیدار شم خوابشو میبینم کلا به فکر اونم 😭😭😭😭😭😭 کجا باید برم یه دنی ...

مگه شوهرت بده؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

یعنی هم عاشق زندگیتی هم اون اینطور ک نمیشه

واسه مشکلم یه صلوات می‌فرستی؟ ممنون عزیزم  .منو بیشتر دوس دارین یا مادر شوهرتون رو  .تیکر بارداری نیس همینطوری گذاشتم
ببخشید گیج خوابم نمیدونم چی مینویسم😪 به بزرگی خودتون ببخشید🤐

دیگه تکرار نشه 😖

شبا سرما می زارم رو متکا تا بیدار شم خوابشو میبینم کلا به فکر اونم 😭😭😭😭😭😭 کجا باید برم یه دنی ...

خواب بقول خودت خوابه زیادفکرنکن ک بیهودس خدانخاسته میدونم سخته ولی چاره ای نیس  همون توخواب ببینش بسه

2706