2410
2553

دو ماهشه. تا صبح ساعت ۵ بیدار‌میمونه. اصلا نمیخوابه. حتی گریه هم نمیکنه که بگم جاییش درد میکنه. عصر از ساعت ۶ بیدار نکهش میدارم شاید بخوابه اما بازم نمیخوابه. فقط باید بغلم باشه میذارمش زمین گریه میکنه. تو بغلمم نمیخوابه. واقعا خسته شدم‌دیگه

نی نی لای لای نداره؟؟؟ روپا بزاریش چی؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم نزدیک دو ماهشه این طوری بود ولی الان ۱۰روزه ساعت ۱۱،۱۲ شب دیگه خوابه

میخوابونمش خودم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2456
2714

حتماچراغارو خاموش کنیدوساکت باشه بفهه شبه،بایدحوصله کنی ،دختراول منم هرراهی رومیرفتم نمیخوابید،امادومی شبا میخوابه راحت،بازامتحان کنید تارکی رو شایدجواب داد

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻

شاید گرسنش باشه لامپای خونه رو خاموش کن تا فرق شب و روز حالیش بشه اگه شیر خودتو میخوره سینه بزار دهنش بخوابه یا بزارش تو گهوارش تکونش بده وایش لالایی بخون بخوابه یا بزارش تو پتو به کسی بگو کمکت کنه تکونش بدین تا خوابش ببره یا بزارش رو پات تکونش بده بخوابه

بعضی بچه ها تا سه چهار ماهگی خوابشون تنظیم نمیشه .از گوگل براش خواب نوزاد رو سرچ کن صدای جالبی داره مثل صدایی که داخل رحم مادر بوده براش بزار شاید بخوابه .

یا رفیق من لارفیق له

وای خداصبرت بده عین پسرمن 

منتهی پسر من مثلا ٧ ٨ صب میخابید خودم همش بیدار بودم چون بایدروپام تکون میدادم یا توگهواره  تابخوابه

خیییلی عذابم داده.الانم ک یک سالشه همش نق میزنه همش توبغل من یا باباشه.خیلی خستمون میکنه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706