1147
1254

دو ماهشه. تا صبح ساعت ۵ بیدار‌میمونه. اصلا نمیخوابه. حتی گریه هم نمیکنه که بگم جاییش درد میکنه. عصر از ساعت ۶ بیدار نکهش میدارم شاید بخوابه اما بازم نمیخوابه. فقط باید بغلم باشه میذارمش زمین گریه میکنه. تو بغلمم نمیخوابه. واقعا خسته شدم‌دیگه

دختر منم نزدیک دو ماهشه این طوری بود ولی الان ۱۰روزه ساعت ۱۱،۱۲ شب دیگه خوابه

میخوابونمش خودم

نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

حتماچراغارو خاموش کنیدوساکت باشه بفهه شبه،بایدحوصله کنی ،دختراول منم هرراهی رومیرفتم نمیخوابید،امادومی شبا میخوابه راحت،بازامتحان کنید تارکی رو شایدجواب داد

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻

شاید گرسنش باشه لامپای خونه رو خاموش کن تا فرق شب و روز حالیش بشه اگه شیر خودتو میخوره سینه بزار دهنش بخوابه یا بزارش تو گهوارش تکونش بده وایش لالایی بخون بخوابه یا بزارش تو پتو به کسی بگو کمکت کنه تکونش بدین تا خوابش ببره یا بزارش رو پات تکونش بده بخوابه

1221

وای خداصبرت بده عین پسرمن 

منتهی پسر من مثلا ٧ ٨ صب میخابید خودم همش بیدار بودم چون بایدروپام تکون میدادم یا توگهواره  تابخوابه

خیییلی عذابم داده.الانم ک یک سالشه همش نق میزنه همش توبغل من یا باباشه.خیلی خستمون میکنه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
1226
عزیزم اصلا نمیخوابه. خودش صبح ساعت 5 میخوابه

اخه خودش نمیشه. دکتر دخترم میگفت بهش بفهمون ریس کیه😂😂😂 منم انقدر میزاشتم رو پام تا از رو میرفت و کم کم عادت کرد

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  

باید یادش بدید فرق شب و روز رو، من درک میکنم چی میگی ولی باید تحمل کنی با شوهرت دوتایی شیفتی نگهش دارین، کل خونه رو یاکت و تاریک کنید کامل سیرش کن شبها، اگر میتونی هر شب یا یک شل درمیون حمامش کنید خیلی تاثیر داره 

عزیزم چاره اش فقط، گهواره های چوبیه قدیمین

پسر منم تا دوماه و 10روز شبا کارش فقط بیداری و گریه بود تا 8صبح از وقتی تو گهواره گذاشتمش انگار معجزه رخ داد و با ما می خوابید و فقط برا شیر بیدار میشد

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
1280